Tyto Instagramové fotografie (12) vypadají všechny téměř stejně! A začíná to být depresivní…

Ano skutečně tyto instagramové fotografie mají hodně společného. Pokud jste viděli jednu, viděli jste je všechny. Fotografie na Instagramu mají zobrazovat jedinečné pohledy umělců zachycené skrz jejich fotoaparáty, ale pokud sledujete větší množství lidí, můžete pozorovat zvláštní trend deja vu záběrů. ‘Insta Repeat’ je stránka Instagramu, která dokumentuje opakování stejných záběrů nalezených v aplikaci vedle sebe. Stránka má nyní 303k následovníků. Vytvořil 27-letý anonym z Anchorage na Aljašce.

Jako člověk žijící na Aljašce, kde je divoká příroda, zpozoroval trend dnešních “dobrodruhů” a překvapilo ho, jak se na krásných fotografiích objevují pořád dokola stejná místa i scénáře. Podívejte se nyní vy, jak jsou si děsivě tyto fotografie podobné a jak se z nich ztrácí kouzlo.

  1. Osoba ve středu expozice stojící na skále v Teal Lake
instagramové fotografie vypadají stejně

2. Jeden osvětlený stan, zachycený v centru fotografie s dlouhou expozicí s mléčnou dráhou

instagramové fotografie vypadají stejně

3. Jeden z nebezpečnějších kousků, stále častěji se v dnešní době objevují případy, kdy lidé kvůli skvěle zachycené fotografii přišli o život.

instagramové fotografie vypadají stejně

4. Osoba v přední části této velké skály focena z jeskyně. Zarážející je, že toto místo je zakázané navštěvovat turisty. Respektujte parky!

instagramové fotografie vypadají stejně

Napište komentář

Máte zapnutý Ad Block?

Pro úplné zobrazení stránek doporučujeme AdBlock pro tento web vypnout.

Refresh