Vozíčkář vyloupil pobočku ČSOB v Ústí n. Labem! Odjel z místa činu na kole!

V pátek přepadl pobočku banky ČSOB přímo v centru krajského města. Policie po pachateli stále pátrá. Škody jsou velkého rozsahu.

Přímo v centru města Ústí nad Labem došlo v pátek 29.5.2020 k ozbrojenému loupežnému přepadení, které měl na starosti 77letý muž na invalidním vozíku. Postarší muž se dostavil ve 14:45 na pobočku ČSOB přímo v centru města na Mírovém náměstí. Pokladní předal lístek s požadavkem na vydání peněz v hotovosti. Vyhrožoval, že pokud nic nedostane, odpálí bombu. Byl také ozbrojen kapesním nožíkem tzv. rybičkou.

V přepočtu si odnesl rekordních 900 tisíc korun v hotovosti, jízdenky na MHD a propisovací pero včetně stojanu. Klienti banky kvůli loupežnému přepadení „utrpěli šok“, píše server iDNES.cz. Pobočka pak zůstala po zbytek dne zavřená. Podle výpovědi jednoho ze svědků na místě činu byl muž klidný a sebejistý. Co však doslova vyrazilo svědkům dech bylo, když muž po opuštění banky nasedl na kolo opřené u lavičky naproti vchodu a vydal se i s lupem pryč.

Policie po pachateli stále pátrá, muž měl na obličeji roušku a tmavé sluneční brýle. Invalidní vozík se ztratil týden před přepadením z Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem. Podle policejního mluvčího pachateli hrozí až mimořádný trest odnětí svobody ve výši 10 let. Muži příliš nepomáhá ani fakt, že se přepadení stalo v době mimořádných opatření a bezprostředně po činu odcizil jízdní kolo.

Pokud se vám tento smyšlený článek líbil, tak jej sdílejte mezi ostatní. Doporučujeme navštívit sekci zábava.

Sending
User Review
3.56 (9 votes)

Napište komentář

Máte zapnutý Ad Block?

Pro úplné zobrazení stránek doporučujeme AdBlock pro tento web vypnout.

Refresh