MAJK SPIRIT DO KAŽDÉHO HAPPY MEALU PŘIDÁVAL SVÉ HUDEBNÍ ALBUM, DOSTAL VÝPOVĚĎ

Děti chtěly hračky, ale místo nich dostaly čtvrté studiové album Majka Spirita. Zaměstnanec přidával své hudební album do Happy Mealu a dostal výpověď.
ZAMĚSTNANEC MCDONALD’S DO KAŽDÉHO HAPPY MEALU PŘIDÁVAL SVÉ HUDEBNÍ ALBUM, DOSTAL VÝPOVĚĎ

Majk Spirit začal ve fastfoodovém řetězci McDonald’s pracovat zhruba před 3 měsíci, kdy mu kapesné od matky přestalo stačit na pokrytí pravidelných výdajů za marihuanu, která mu tolik pomáhá při psaní jeho geniálních a nadčasových textů.

Do médií nyní unikly první zprávy o tom, že Michal Dušička alias Majk Spirit dostal ze zaměstnání okamžitou výpověď. Důvodem pak prý byla manipulace s objednávkami některých zákazníků.

Konkrétně se jednalo o návštěvníky restaurace, kteří svým dětem koupili oblíbené dětské menu Happy Meal. Toto menu kromě jídla obvykle obsahuje i jednu z hraček z pravidelné měsíční nabídky. Právě to se slovenský „rapper“ rozhodl využít a zvýšit tak prodeje své nové desky.

Spirit tedy ve všech Happy Mealech v restauraci hračku vyměnil za fyzickou kopii svého 4. studiového alba, které vydal minulý měsíc. Ostatní rappeři z české a slovenské scény Spiritovo chování rázně odsoudili. A to i přes fakt, že nevěděli, o koho se vlastně jedná. Jeho bývalý přítel Ben Cristovao se nechal slyšet: “Je to chytrý marketingový tah, Mišo má vystudované MBA a bezpochyby dovede zvýšit prodeje svých desek neotřelými způsoby. Fandím mu.”

Pokud se vám tento smyšlený článek líbil a chcete pobavit ostatní, tak jej prosím sdílejte. Další zábavné články najdete v sekci ZÁBAVA.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Napište komentář

Máte zapnutý Ad Block?

Pro úplné zobrazení stránek doporučujeme AdBlock pro tento web vypnout.

Refresh