7 DĚTÍ VE VÝMĚNĚ MANŽELEK: Zneužívá Lenka Rostislava? 1.4.2020

7 dětí ve výměně manželek ještě nebylo!
7 DĚTÍ VE VÝMĚNĚ MANŽELEK: Zneužívá Lenka Rostislava? 1.4.2020

Nová výměna manželek 1.4.2020

Díl výměny manželek, který Nova odvysílala 1.4.2020 přinese opět pár překvapení. Na jedné straně je tříčlenná rodina z Opavy, kde se setkáme s Lenkou, Rostislavem a malou Eleonorou. V druhé rodině je však celkem sedm dětí a náhradní manželku čeká takový malý šok. Druhá rodina je z Lovosic a Věra s Petrem mají syny Šimona s Arnoštem a dcery Ellenu, Báru, Marii, Kateřinu a další Báru. Lenka se svěřila, že se s docentem Rostislavem přihlásili do výměny z recese a samozřejmě kvůli finanční odměně.

Já si myslim, že on pomáhá až přespříliš. Až to v mých očích není zdravý, protože jsem stíhala jít s malou Elinkou nakoupit a uvařit jako jo. Já si myslim, že z tvojí strany je to takový malinko jakoby zneužívání.

Zneužívá Lenka Rostislava? Mezi 8 očima přinese slzy.

Rozhovor obou párů mezi osmi očima nebude v tomto díle Výměny manželek příjemný hlavně pro Lenku z Opavy. Věra se jí totiž rozhodne říct několik věcí, kterých si za deset dní v jejich rodině všimla. Hlavní důvod k slzám bude, když se Věra svěří, že ji přijde, že Rostislava tak trochu zneužívá, co se domácích prací týká.

V manuálu Lenka uvedla, že je zvyklá se starat jen o svou dceru – malou Eleonoru a doma prý na nic jiného nemá čas, což Věru pochopitelně překvapí jako matku 7 dětí Ve výměně manželek při výměně domácností zvládá nejen péči o malou Elinku, ale také dokáže zajistit chod domácnosti.

Nová Výměna manželek (01.04.2020) online

Pokud jste tento díl ještě neviděli, tak samozřejmě i zde máte stále šanci pustit si ho na Nova Plus ZDE. A pokud jste už výměnu manželek viděli, co na ni říkáte? Myslíte si také, že Lenka manžela tak trochu využívá? Podělte se s ostatními níže v komentářích.

Pro zajímavé články doporučujeme navštívit sekci ZAJÍMAVOSTI a nebo se podívejte na náš největší seznam českých a slovenských hudebníků, kteří kradou hudbu ZDE včetně ukázek.

Sending
User Review
2.64 (14 votes)

3 komentáře

  1. Ivana
  2. Michaela
  3. Marta Nová

Napište komentář

Máte zapnutý Ad Block?

Pro úplné zobrazení stránek doporučujeme AdBlock pro tento web vypnout.

Refresh