Tenhle týpek napodobuje outfity celebrit pomocí dostupných prostředků! Výsledek je vtipný! (43 fotek)

Napodobuje outfity slavných celebrit! Výsledek je vtipný!

Mladý Rumun napodobuje outfity slavných celebrit pomocí dostupných prostředků a obyčejných věcí, které najdete i vy doma!

Většina lidí sleduje celebrity a zajímá se o jejich výběr outfitu. Jiní se jim posmívají a připadají jim některé kousky až směšné. Tento rumunský umělec jménem Bogdan dělá obojí.

Jeho kreativní přístup k tomu, aby vypadal jako celebrita, je použít dostupné věci, které najde po celém domě, a použít je k tomu, aby vytvořil stejný outfit s nízkým rozpočtem. Jeho oblečení je obvykle vyrobeno z ručníků, pánví, hliníkové fólie, toaletního papíru a mnoha dalších materiálů, které pravděpodobně také vlastníte. Obléká se jako slavné celebrity např. Beyoncé, Madonna, Ariana Grande, Billie Eilish a mnoho dalších.

„Před několika lety jsem viděl stránku ženy, která dělala napodobeniny celebrit. Celeste Barber je její jméno. Líbilo se mi, co vytvořila a chtěl jsem to zkusit také“ – svěřil se umělec. Jedná se o tzv. spoofy a spoof je něco, co napodobuje jinou věc, zatímco zveličuje charakteristické rysy pro dosažení komického efektu!

Doufám, že se vám jeho kompilace bude líbit a zasmějete se stejně jako my!

#1 Hailey Rhode Bieber

#2 Nicki Minaj

#3 Kim Kardashian

#4 Justin Timberlake

#5 Justin Bieber

Stránka 1/9

Jedna odpověď

  1. Tomáš

Napište komentář

Máte zapnutý Ad Block?

Pro úplné zobrazení stránek doporučujeme AdBlock pro tento web vypnout.

Refresh