Donald Cerrone PROHRÁL s Connorem McGregorem po 40 sekundách! McGregor je vítěz! (UFC 246)

Jak dopadl dlouho očekávaný zápas McGregor proti Cerronovi?

Není to pro některé úplně překvapující informace, ale po zápase, který trval celých 40 sekund Donald Cerrone prohrál. Byl převálcován McGregorem v 1. kole zápasu ihned krátce po začátku. Přesně pouhých 40 sekund trvalo McGregorovi k vítězství nad soupeřem! McGregor klasicky investoval veškeré síly do začátku zápasu a opět se mu to vyplatilo. Hned první úder byl rázný a jistě musel Cerroneho zaskočit. Kurzy několik hodin před zápasem mluvily jasně! Vyhraje McGregor (1.33) proti výhře kovboje (3.45). Kurzy tentokrát nezklamaly. McGregor je vítěz a Cerrone utrpěl porážku.

McGregor “The Notorious” si připsal další vítězství s Donaldem Cerronem zvaným “Cowboy”

Výsledek zápasu McGregor a Cerrone! Donald Cerrone prohrál!

Oba zápasníci se dlouho dopředu připravovali a výsledkem byla velmi zajímavá podívaná, která nemohla zklamat jediného fanouška i přesto, že trvala tak krátce. Sami se podívejte jak zápas skončil. Kurzy byly sice vypsány jednoznačně avšak profesionálové na bojová umění si netroufli potvrdit vítězství McGregora. To, že Donald Cerrone prohrál po 40s na TKO je pro někoho šokem a pro někoho výsledkem návratu ikony UFC Connora McGregora.

UFC 246 má svého vítěze

McGregor se utkal se Cerronem při příležitosti události UFC 246, která se konala v Nevadě 19. ledna 2020. Conor McGregor je ikona MMA, ale jeho poslední vítězství je bylo v roce 2016 zatímco Donald Cerron je ostřílený MMA veterán držící rekord v počtu zápasů v kleci z nichž většinu vyhrál. Donald “Kovboj” Cerron se nechal před samotným zápasem slyšet, že ukončí zápas knockoutem kopem na hlavu ve 4. kole. McGregor se shodl se Cerronem, že zápas skončí KO a dále to nespecifikoval. UFC 246 Cerrone prohrál zatímco McGregor je vítěz!

Donald Cerrone prohrál

McGregor vyhrál a Donald Cerrone prohrál a tím zažil svou čtrnáctou porážku ve své kariéře. Poražený Donald Cerrone si nemůže stěžovat, byl to hezký zápas. Jaký máte názor na zápas vy? Vyhrál McGregor zaslouženě? Podělte se v komentářích. Určitě také navštivte naši sekci zajímavosti.

Sending
User Review
5 (1 vote)
Tags:

Napište komentář

Máte zapnutý Ad Block?

Pro úplné zobrazení stránek doporučujeme AdBlock pro tento web vypnout.

Refresh