PROSTŘENO SPECIÁL: Václav Frič vyvařil pouze 34 bodů (01.09.2020)

PROSTŘENO SPECIÁL: Václav Frič vyvařil pouze 34 bodů (01.09.2020)

Šéfkuchařský Prostřeno speciál na televizi Prima započal novou sezónu této oblíbené soutěže amatérských kuchařů. Utkali se zde profesionální kuchaři Zdeněk Pohlreich, Václav Frič, Jaroslav Sapík, Gianfranco Coizza a Khanh Ta.

Václav Frič (45) je několikanásobný mistr světa v otevírání ústřic. Bude pro své hosty vařit ve své restauraci Na Pekárně a vsadí na typickou českou kuchyni.

Úkol týdne je uvařit první jídlo, které soutěžící kdy uvařili. Vašek Frič zvolil krupicovou kaši a soutěžící prozatím nepoznali, co je úkolem týdne.

Menu Václava Friče

Jak už bylo řečeno, tak Vašek Frič vsadil na českou kuchyni. Předkrm byl uzený pstruh s míchanými vejci, pestem a topinkou z cibulového chleba. Jako polévku zvolil Vašek kulajdu se zastřeným vejcem, kterou hosté pochválili. Hlavní chod kanec se šípkovou omáčkou a karlovarským knedlíkem a jako desert povidlové taštičky.

Jako zábavu hostitel zvolil projížďku na motorce, kterou Sapík odmítl ačkoli přiznal, že má motorky rád. Navíc si pro hosty připravil cibulový bochník chleba jako dárek.

Prostřeno speciál: Jak Václav Frič dopadl?

Hosté šéfkuchaře Friče ohodnotili celkovým skóre 34 bodů. Zdeněk Pohlreich byl ohodnocen plným počtem 40 bodů. Celý díl si můžete pustit na stránkách iPrima. Další zajímavé články najdete přímo v sekci zajímavosti. Líbil se vám Prostřeno speciál?

Sending
User Review
0 (0 votes)

Napište komentář

Máte zapnutý Ad Block?

Pro úplné zobrazení stránek doporučujeme AdBlock pro tento web vypnout.

Refresh