BITKA VE VÝMĚNĚ MANŽELEK: Rvačka kvůli týrání 11.3.2020

Bitka ve výměně manželek není příliš častá, ale mezi 8 očima se to tentokrát zvrtne!
BITKA VE VÝMĚNĚ MANŽELEK: Rvačka kvůli týrání? 11.3.2020

Nová výměna manželek z 11.3.2020

V tomto díle, který se vysílal 11.03.2020 na Nově se setkáte opět s odlišnými rodinami. Nikol (24), Andrej (28) a jejich syn Ondra (1) pocházejí z Krupky u Teplic. Nikola (30), Patrik (28) a jejich dcera Leontýnka (2) pochází z Písku. Nikola s Patrikem spolu žijí již 9 let a jejich vztah je celkem bouřlivý. Byl to důvod jejich přihlášení do výměny manželek.

BITKA VE VÝMĚNĚ MANŽELEK: Rvačka kvůli týrání? 11.3.2020

Druhá rodina spolu tráví téměř veškerý čas a dá se říct, že jsou na sebe fixovaní. Výměna manželek jim má ukázat, jak by to vypadalo v případě vzájemného odloučení. Jak to dopadlo se podívejte sami, na konci článku je odkaz ke shlédnutí celého dílu z 11.3.2020.

Tys do ní strkal? Ty vole tys do ní strkal ty čů**ku!

Psychické i fyzické týrání Nikoly?

Andrej si již na začátku všimne zdeptané náhradní manželky, která je velmi nervózní. Svěřila se i štábu, ale i své babičce, že jí Patrik často nadává “Kur**! Pí**! Kráv*!” a jiné. Dokonce se přizná, že ji několikrát uhodil, což Andrejovi není nijak příjemné. Patrik svou manželku Nikolu neustále buzeruje a nadává jí praktiky na denním pořádku.

Patrik si ani poslední den neodpustí naprosto zbytečnou hádku, přijde z práce dřív a Nikol seřve kvůli tomu, že usnula na sedačce s malou. Chování Patrika je velmi nepochopitelné a dožene Nikol dokonce i k slzám. Nejenže takové chování nepůsobí na veřejnost dobře, ale bude to pravděpodobně spouštěč a příčina všech problémů, které má Patrik jak se svou ženou, tak i s náhradní.

Neshody mezi Patrikem a Nikol již první dny

Nikol s Patrikem mají první neshody již po pár dnech, kdy Nikol nechá Patrika (operátora výroby) vyspat po noční, uvaří a namísto vděku se jí dostane jedovatých poznámek. Patrik vyloženě potřebuje ukazovat dominanci a neodpustí si buzeraci, kterou praktikuje u své manželky ani u té náhradní.

Mezitím v druhé domácnosti panuje naprostá pohoda a Andrej dokonce zařídí malou proměnu Nikoly, vypadá to, že v obou rodinách jsou situace naprosto odlišné. Patrně bude zakopaný pes u chování Patrika. Dokonce si Andrej s Nikolou sedne a vyslechne si její aktuální situaci, kterou doma s manželem zažívá.

Tohle vše předchází samotnému vygradování celého dílu a následné rvačce mezi oběma zúčastněnými mladíky. Rozhodně tato výměna manželek Nikole pomůže tato výměna k velkému rozhodnutí.

Vyhrožoval ji vyhozením z okna!

BITKA VE VÝMĚNĚ MANŽELEK: Rvačka kvůli týrání? 11.3.2020

Štáb televize Nova dokonce zprostředkuje setkání Nikoly se svou babičkou, které se svěří, že jí před natáčením Patrik dokonce vyhrožoval vyhozením z okna. Zoufale popisuje svou situaci a přibližuje, že se už necítí ani jako člověk. Setkání je tak velmi smutné a dojde i na slzy.

Bitka ve výměně manželek mezi 8 očima

Rvačka ve výměně manželek 11.3.2020

Samotný dialog mezi 8 očima neskončí podle plánů produkce televize Nova. Ve výměně manželek se totiž strhne bitka mezi Andrejem a Patrikem kvůli zmínce, že do Nikol Patrik strkal. Tatér Andrej se zde rozhodně zachová nediplomaticky a v afektu Patrika napadne se slovy “Tys do ní strkal? Ty vole tys do ní strkal ty čůrá*u!”

Nejen bitka ve výměně manželek je zajímavým zakončením celého dílu. Na samotném konci totiž Patrik požádá Nikolu o ruku, což nejen, že je nevhodné, ale pochopitelně je odpověď na tuto otázku odložená.

Kdybys nebyla píč. tak bys měla klid. Kur.o, pi.o!

Nová Výměna manželek (11.03.2020) online

Pokud jste tento díl ještě neviděli, tak máte stále šanci pustit si ho na Nova Plus ZDE. A pokud jste už výměnu manželek viděli, co na ni říkáte? Nebyla Andrejova reakce přes čáru? Podělte se níže v komentářích. Jelikož je bitka ve výměně manželek poměrně vzácná věc, tak tento díl rozhodně stojí za shlédnutí. Budeme rádi za sdílení tohoto článku v případě, že se vám líbil!

Pro zajímavé články doporučujeme navštívit sekci ZAJÍMAVOSTI a nebo se podívejte na náš největší seznam českých a slovenských hudebníků, kteří kradou hudbu ZDE včetně ukázek.

Sending
User Review
3.24 (34 votes)

5 komentářů

  1. Marek
    • admin
  2. Daniel
  3. Veronika
  4. ONDRA ostrava

Napište komentář

Máte zapnutý Ad Block?

Pro úplné zobrazení stránek doporučujeme AdBlock pro tento web vypnout.

Refresh