OSTUDA! ANDREJ BABIŠ SE POPRVÉ DOZVĚDĚL VÝŠI ČESKÉHO DŮCHODU A ROZESMÁL SE!

Neskutečná ostuda. Během své včerejší návštěvy ve středočeské obci Zbečno se Andrej Babiš od jedné z tamních obyvatelek dozvěděl, jaké je výše jejího důchodu. Premiér se neudržel a propukl v hysterický smích!

Andrej Babiš středočeské vesnice a městečka v okolí Prahy navštěvuje každý rok toto období. S vybranými voliči obvykle krátce diskutuje a sdílí s nimi své názory. Tentokrát však narazil, když ho paní Morávková (83 let) oslovila a podotkla v jaké výši se její důchod nachází.

Premiér se totiž začal hlasitě smát a oheň byl na střeše. Předseda vlády Andrej Babiš si po chvíli uvědomil, že stará paní se ho nesnažila rozesmát vtipem, nýbrž mu sdělila částku, pro kterou si opravdu každý měsíc chodí na poštu.

„Já jsem se smál úplně něčemu jinému, zrovna jsem si totiž vzpomněl na jeden opravdu dobrý vtip,“ snažil se premiér Andrej Babiš najít cestičku ven ze svého omylu. Když důchodkyně Babiše poprosila, jestli by jí ten vtip nemohl říct taky, dal jí do ruky zmuchlanou pětitisícovou bankovku a spěšně odešel.

Co si myslíte na takové chování vrchního představitele státu? Podělte se s ostatními v komentářích. Doporučujeme navštívit také sekci zajímavosti. Přečtěte si další smyšlený článek o muži, kterému vyklíčila v konečníku slunečnice zde! Sdílejte článek a pobavte ostatní.

Sending
User Review
3.43 (7 votes)

Napište komentář

Máte zapnutý Ad Block?

Pro úplné zobrazení stránek doporučujeme AdBlock pro tento web vypnout.

Refresh