Nová Superstar: Bagárová je hrozná porotkyně! 3. díl (01.03.2020)

Nová Superstar: 3. díl  (01.03.2020)

Superstar 3. díl (1.3.2020)

Marián Čekovský si propral v tomto díle ruštinu a nezpěvácká část poroty opět potvrdila, že v této soutěži není úplně šťastně zvolena. Vzhledem k povaze, jednoduchosti vyjadřování a celkovému dojmu, kterým porotkyně Monika Bagárová působí na diváky se zdá, že účast v této porotě ji rozhodně neprospěje. Jednoznačně hovoří i komentáře v diskuzích na sociální síti Facebook.

Nejzajímavější vystupující byli Mia a Míša Dangovy, což jsou vietnamské dvojčata, které si na pódiu i zarapují. Bohužel ani jejich choreografie a sladěné vystoupení k postupu nestačilo.

Zajímavým soutěžícím byl i Jan Fanta, který postoupil. Sice mu nedáváme příliš šancí na výhru, ale rozhodně si šanci mladík právem zasloužil.

Cikánka Bagárová je hrozná porotkyně?

Další zajímavou soutěžící byla Melisa Mikulevicová, která je na mateřské dovolené. Svým zpěvem si porotce nezískala a nepostoupila dále i přesto, že postoupili daleko horší soutěžící. Palo Habera nazval Moniku Bagárovou cikánkou, což sice nebyla urážka, ale i tak to na diváky nepůsobilo zrovna dobře.

Zpěvačka z kapely Dejavu

Sandrine Amadou Titti je zpěvačka, která zpívá v kapele Dejavu a rozhodně si místo v této soutěži zaslouží. Porotu si podmanila svým stylem, ale i zpěvem.

Nová Superstar 2020 online ke shlédnutí

Pokud jste zmeškali jakýkoli díl, tak navštivte stránky Nova Plus nebo přímo klikněte sem.

Navštivte také sekci zajímavosti a nebo si přečtěte článek věnovaný nejhorší porotkyni v historii Superstar Patricii Pagáčové (Solaříkové).

Sending
User Review
4 (2 votes)

Napište komentář

Máte zapnutý Ad Block?

Pro úplné zobrazení stránek doporučujeme AdBlock pro tento web vypnout.

Refresh