ŠPÍNA VE VÝMĚNĚ MANŽELEK: Vložka na umyvadle 4.3.2020

Špína ve výměně manželek není nijak ojedinělá, jak to bude Eda zvládat s náhradní manželkou, která se nekoupe?
Žaneta je špína! Nekoupe se a nechala vložku na umyvadle!

Co přinesla nová výměna manželek ze 4.3.2020?

V tomto díle, který se vysílal 04.03.2020 na Nově se setkáte opět s dvěmi naprosto odlišnými rodinami. Jedna rodina žije ve Frýdku-Místku a druhá pochází ze Zábřehu. Eda (47) a Kateřina (41) se vzájemně prohází s mladým párem Davidem (23) a Žanetou (25). Jednu rodinu přihlásila do výměny jejich dcera Eliška, které se nelíbí výbušná povaha jejího otce. Druhá rodina se přihlásila do výměny sama a to kvůli jejich synovi Davidovi a přístupu k jeho výchově.

Kateřina vážně bojovala s nepořádkem v rodině mladých rodičů. Jak si Kateřina, která je povahově velmi temperamentní s tímto pořádkem poradila můžete vidět online na odkaze na konci článku!

Co ty si myslíš šmudlo, vole, se nesprchuješ, vložky necháváš na umyvadle. Špíno jedna!

Špína a vložka na umyvadle? Je to tak!

ŠPÍNA VE VÝMĚNĚ MANŽELEK: Vložka na umyvadle (4.3.2020)

Nic šokujícího nebo překvapujícího? Ano, několikrát už se objevili lidé se špatnými hygienickými návyky přímo v této oblíbené reality show, ale vložka na umyvadle, kterou našel Eda v tomto díle ho rozhodně nepotěšila. Eda se neudržel a celá situace později vyeskalovala slovy “Co ty si myslíš šmudlo, vole, se nesprchuješ, vložky necháváš na umyvadle. Špíno jedna!” které patřily Žanetě.

Abych vešel do koupelny a na umyvadle, kde si odkládám zubní kartáček, ležela vložka, použitá, to je pro mě věc, kterou asi nikdy neskousnu.

Slzy, strach a zoufalý telefonát domů!

U Žanety je naprosto v pořádku mít ve své domácnosti mléko v koupelně a Eda se v momentu zjištění nepříjemného nálezu jakž takž udržel. Později mu však volala jeho manželka Kateřina a požádala ho aby sbalil vše v čem Žaneta spala. Je podle vás Žanetina domácnost zanedbaná? Našly se zde také blechy o kterých jsme psali zde!

ŠPÍNA VE VÝMĚNĚ MANŽELEK: Frýdek-Místek a Zábřeh

Nová výměna manželek 4.3.2020 online

Pokud jste tento díl zmeškali, tak máte stále šanci pustit si ho na Nova Plus ZDE. Viděli jste už tuto výměnu manželek? Co na to říkáte? Přeháněl Eda s Kateřinou nebo je Žaneta špína? Podělte se níže v komentářích. Přestože je špína ve výměně manželek celkem častým úkazem, tak tento díl rozhodně stojí za shlédnutí. Budeme rádi za sdílení tohoto článku v případě, že se vám líbil!

Dcera Eliška, která své rodiče do výměny přihlásila.

Pro zajímavé články doporučujeme navštívit sekci ZAJÍMAVOSTI a nebo se podívejte na náš největší seznam českých a slovenských hudebníků, kteří kradou hudbu ZDE včetně ukázek.

Sending
User Review
3.41 (27 votes)

Napište komentář

Máte zapnutý Ad Block?

Pro úplné zobrazení stránek doporučujeme AdBlock pro tento web vypnout.

Refresh