V MASTERCHEF VYPADLA EVI: Ochutnávací výzvu nezvládla (1.9.2020)

Tentokrát vypadla Evi! V oblíbené kulinářské soutěži MasterChef Česko se utkali 4 soutěžící, kteří byli v prohraném týmu z předchozí záchranářské výzvy. Utkali se Evi, Ivka, Pepa a Roman. Dostali však nelehký úkol.
V MASTERCHEF VYPADLA EVI: Ochutnávací výzvu nezvládla (1.9.2020)

Vaření v toustovači, pečence i rychlovarné konvici

Tato výzva byla uvařit libovolný recept bez použití trouby a sporáku s časovým limitem 60 minut. Pepa zvolil maso připravené v sendvičovači s nádivkou z toustovače. Tento recept u porotců uspěl. Roman si připravil tuňáka a salát s ovocnou zálivkou a též sklidil pozitivní recenzi od porotců. Ivka připravila krásně vypadající jídlo, které však nebylo dotažené do konce a Pavlína totálně pohořela.

V MASTERCHEF VYPADLA EVI: Ochutnávací výzvu nezvládla (1.9.2020)

Roman šel na balkon

Romana po první výzvě a jeho skvělém výkonu poslali rovnou na balkon, což znamená okamžitý postup. Pepa, Pavlína a Evi se utkali v druhé výzvě. Soutěžící dostali za úkol uvařit hovězí steak Rossini.

Hovězí a la Rossini je synonymem pro luxus. Jedná se o hovězí steak s omáčkou. Čas na přípravu byl pouze 30 minut, což rozhodně soutěžícím neulevilo. Recept obsahuje kvalitní hovězí maso, foie gras (kachní játra) nebo třeba lanýže na omáčku.

Všichni 3 soutěžící podali dobrý výkon, ale na každém talíři byla nějaká chyba. Evi špatně upekla foie gras. Pepa trošku přetáhl foie gras, což bylo moc. Pavlína udělala chybu při dochucování a přesto ji porotci poslali rovnou na balkon. O vyřazení se tedy rozhodovalo mezi Pepou a Evi.

Ochutnávací výzvu nezvládla Evi

Ochutnávací výzva byla těžkou zkouškou. Evi poznala limetku, Pepa chléb, poté Evi máslo a Pepa čokoládu. Evi zvládla slaninu, Pepa kiwi, ale ředkvičku Evi nepoznala. Pepa poznal salátovou okurku a Evi zlomil vaz uzený losos. To Evi ze soutěže vyřadilo a musela se s ostatními rozloučit. Jaký máte pocit, že masterchef nezvládla Evi?

Tento díl, kde vypadla Evi můžete vidět nyní na MasterChef Česko na Novaplus. Další zajímavé články najdete v sekci zábava.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Napište komentář

Máte zapnutý Ad Block?

Pro úplné zobrazení stránek doporučujeme AdBlock pro tento web vypnout.

Refresh