VÝHRŮŽKY A NADÁVKY VE VÝMĚNĚ: Petra to schytala! 23.9.2020

Výhrůžky a nadávky ve výměně manželek byly tentokrát velmi časté! Petra to schytala jak od náhradního manžela, tak od jeho družky. Tentokrát se výměna odehrála v Kostelci nad Labem a Kozárovicích.
VÝHRUŽKY A NADÁVKY VE VÝMĚNĚ: Petra to schytala! 23.9.2020

Tentokrát ve Výměně manželek došlo na výhrůžky i nadávky. Manžel se stará o domácnost a přesto ho manželka . Vznětlivý David měl za úkol jít se svým synem na ryby, ale nakonec bylo spoustu urážek i na své děti. Nakonec jejich syn poslal náhradní manželku Petru do pr.ele.

David se svým dětem nevěnuje a to nedělá ani jeho družka. K tomu několikrát v minulosti matku 4 dětí napadl a jednou dokonce i hokejkou. Pokusil se přímo v přímém přenose i o výhrůžky i Petře.

Hádka mezi 8 očima! Petra to schytala!

Hádka mezi 8 očima se očekávaně konala, hloupější opět nadělali nejvíc povyku a Petra to pořádně schytala.

Nová Výměna manželek (16.9.2020) online

Pokud jste tento díl ještě neviděli, tak máte stále šanci pustit si ho na Nova Plus ZDE. A pokud jste už výměnu manželek viděli, co říkáte na sprostý pár? Podělte se níže v komentářích. Budeme rádi za sdílení tohoto článku v případě, že se vám líbil!

Pro zajímavé články doporučujeme navštívit sekci ZAJÍMAVOSTI  nebo si přečtěte o ženě, která otěhotněla se psem a opustila kvůli vlčákovi rodinu!

Sending
User Review
0 (0 votes)

Napište komentář

Máte zapnutý Ad Block?

Pro úplné zobrazení stránek doporučujeme AdBlock pro tento web vypnout.

Refresh