Nová Superstar: 2. díl a vy uvidíte účinkujícího, který si říká Trik a o číslo menší podprsenku (23.2.2020)

Soutěžící Trik předvedl výjimečně hrozný výkon

Trik je mladík, který se nehlásí ani k jednomu pohlaví a to co předvedl v Superstar bylo příšerné. Jeho podání verze slavné písničky od Lady Gaga – Bad romance bylo pravděpodobně nejhorším v historii. Pokud se na tuto show díváte zejména abyste viděli, jaký exot se zde zase objevil, tak tento mladý ‘nadějný’ zpěvák, který se před vystoupením důkladně nalíčil vás rozhodně pobaví.

18 letá zpěvačka, která je hrdá na své prsa?

Vzala si na své vystoupení o číslo menší podprsenku, což nejen Monika Bagárová poznala a dala to najevo. Kromě svého poprsí však ničím porotu ani diváky neohromila. Naprosto nevhodně zvolený outfit studentce oboru překladatelství neprošel.

Nová Superstar: 2. díl byl nuda až na účinkujícího, který si říká Trik (23.2.2020)

2. díl (23.2.2020) diváky příliš neohromil

Sledovanost prvního i druhého dílu vypovídá za vše. Česká televize jednoznačně převálcovala Novu ve sledovanosti. Kromě kritiky porotců je nová show podle slov diváků “příliš nudná a suchá”. Může to být také dané tím, že se jedná o recyklaci jednoho pořadu, který se v České republice těšil v prvních sériích nebývalé popularitě.

Nová Superstar se netěší přílišné popularitě

Sice máme za sebou teprve 2. díl, ale už teď hlas lidu jednoznačně promluvil. Na ČSFD má tato série neuvěřitelných 13%, což by se dalo označit jako seriálový odpad!

Superstar 2020 online ke shlédnutí

Pokud jste zmeškali jakýkoli díl, tak navštivte stránky Nova Plus nebo přímo klikněte sem.

Pro více zajímavostí navštivte sekci zajímavosti a nebo si přečtěte článek věnovaný nejhorší porotkyni v historii Superstar Patricii Pagáčové (Solaříkové).

Sending
User Review
4 (1 vote)

Napište komentář

Máte zapnutý Ad Block?

Pro úplné zobrazení stránek doporučujeme AdBlock pro tento web vypnout.

Refresh