Koronavirus je v Itálii, Rakousku i Španělsku! V Čechách koronavirus není a po Evropě se rychle šíří! (2020)

V Čechách koronavirus není, ale dostal se do Evropy a začíná se z Itálie šířit po celé Evropské unii. Rozhodně necestujte do Itálie a to zejména do severní části Itálie. V České republice je spoustu lidí v karanténě, ale virus ještě nebyl u nikoho naštěstí potvrzen.

V případě, že se vracíte z Benátek nebo dalších severoitalských měst, tak navštivte svého lékaře a rozhodně se alespoň 14 dní kontrolujte. V případě, že na sobě pocítíte teplotu s více jak 38 stupni Celsia, okamžite navštivte lékaře.

Máte zájezd do ochranného pásma Koronaviru?

Ze zákona můžete bez storna obdržet zpět své peníze. Musíte však cestovat do ochranného pásma, kde se nemoc vyskytuje. Pokud však cestujete na vlastní pěst, můžete peníze žádat pouze po ubytováních.

Koronavirus je v Itálii, Rakousku i Španělsku! V Čechách není!

Koronavirus v České republice? V Čechách koronavirus není!

Nebyl potvrzen a české nemocnice jsou na něj údajně připraveny. Můžeme zatím jen doufat, že se Koronavirus bude České republice nadále vyhýbat. České školy ruší pobyty lyžařských zájezdů z obavy z Koronaviru. Lidé se obávají vycestovat i do Italských Alp. Pokud vybíráte letní dovolenou, tak rozhodně vyčkejte. V krajích se již svolávají zasedání bezpečnostní rady.

Je třeba se obávat Koronaviru?

Nebojte se a rozhodně nešiřte paniku. Virus není tak závažný a dokud nebyl potvrzen ani jeden pozitivní případ v České republice, tak buďte naprosto v pohodě.

V případě vypuknutí Koronaviru v České republice je armáda České republiky otevřít do 12 hodin biologickou vojenskou nemocnici v Těchoníně.

Pro pozitivnější zprávy navštivte sekci ZAJÍMAVOSTI.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Napište komentář

Máte zapnutý Ad Block?

Pro úplné zobrazení stránek doporučujeme AdBlock pro tento web vypnout.

Refresh