Romská kuchyně v Masterchef? Nečekané vyřazení! (3.6.2020)

Romská kuchyně v Masterchef Česko ještě nebyla! V díle odvysílaném dne 3.6.2020 na televizi Nova, však soutěžící dostali za úkol uvařit tradiční romské jídlo.
Romská kuchyně v Masterchef? (3.6.2020)

Výzvu o vyřazení Chili (28 let), Pája (36 let), Pavel (33 let), Ivka (37 let) a Jitka (40 let). Hosté a zároveň porotci tohoto dílu jsou dvě romské sestry Dana Hrušková a Iveta Kokyová, které připravili vzorové romské tradiční pokrmy jako jsou goja nebo holubky Soutěžící si vybrali jako úkol uvařit tradiční holubky neboli plněný zelný list s mletým masem. Komu se výzva podařila a kdo ji nezvládl?

Romská kuchyně v Masterchef?

Soutěžící, kteří dnes bojovali o postup nebo vyřazení ze soutěže, tým červených, který prohrál poslední mysliveckou výzvu dostali nelehký úkol. A to uvařit tradiční romské jídlo, které bude “povznesené” na novou úroveň. Pája speciálně své jídlo dochutil římským kmínem a zázvorem, což porotci příliš nepoznali. Ivka udělala speciální pestré komplexní jídlo, které bylo však chudé na chuť.

Chili uvařila pokrm ve stylu asijského závitku s rajčatovou omáčkou a opravdu se to vyplatilo. Ze stejných ingrediencí dokázala uvařit naprosto odlišné jídlo než ostatní soutěžící. Jitka vsadila na parmazán a parmskou šunku s bryndzou, jídlo nebylo však zcela dochucené. Pavel měl podle svých slov celkem problém s vylepšením romského pokrmu, ale jídlo se mu velmi povedlo jak vzhledově, tak chuťově.

Nečekané vyřazení!?

Chili a Pavel podle slov poroty uvařili nejlepší pokrmy a porota rozhodla o okamžitém postupu Chili do dalšího kola. Zbývající čtyřka měla za úkol uvařit sladký pokrm pišotu. Ivka a Pája v této výzvě zazářili a postoupili na balkon. Pavel a Jitka se střetli tváří v tvář a postupuje Pavel. Jitka tedy soutěž opouští.

Nový díl oblíbené kuchařské soutěže MASTERCHEF ČESKO (3.06.2020) online

Pokud jste tento díl ještě neviděli, tak máte šanci pustit si ho na Nova Plus ZDE. Pokud jste už nový MasterChef viděli, kdo byl tento díl váš favorit? A kdo je váš favorit celkově? Podělte se s ostatními v komentářích pod článkem.

Pro zajímavé články doporučujeme navštívit sekci ZAJÍMAVOSTI a nebo se podívejte na náš největší seznam českých a slovenských hudebníků, kteří kradou hudbu včetně ukázek ZDE.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Napište komentář

Máte zapnutý Ad Block?

Pro úplné zobrazení stránek doporučujeme AdBlock pro tento web vypnout.

Refresh