BLM CHALLENGE! Výzva George Floyda zní: Zaklekni kamaráda!

Black Lives Matter (BLM) jak už název napovídá je rasisticky motivované hnutí, které bojuje za práva černochů a podporuje rabování lůzy v USA. Nyní však hnutí obrátilo o 180 stupňů a rozjela se obrovská kampaň s názvem KNEEL YOUR FRIEND (v překladu ZAKLEKNI SVÉHO KAMARÁDA). Tato výzva slouží zejména k rozšíření palčivého tématu mezi ostatní především mladé lidi.

Tisíce lidí z celého světa začaly posílat své fotografie jak klečí na krku svého kamaráda a dokonce se soutěží o ty nejlepší fotografie. Prezident Spojených států Donald Trump se na svém Twitterovém účtu proti této výzvě ohradil: „George Floyd byl kriminálník, který dostal, co zasloužil. Žádám vás abyste tuto výzvu ignorovali a rasově motivované hnutí Black Lives Matter v žádném případě nepodporovali.

Výzva s názvem “George Floyd Challenge” v Čechách také známá jako zaklekávaná inspirovala tisíce mladých lidí. Warner Bros. Interactive Entertainment dokonce oznámilo, že můžeme koncem tohoto roku očekávat žhavou herní novinku s názvem ZAKLEKÁVAČ.

George Floyd inspiroval desítky mladých nadšenců svou posmrtnou výzvou

Našli se také odpůrci této výzvy, kteří ji okamžitě odsoudili. Byli byste ochotni se takové výzvy zúčastnit? Pokud ano, tak nám pošlete vaše “zaklekávací fotografie” s kamarádem na našem Facebookovém účtě JsemKokot a ty nejlepší zveřejníme a vítěz obdrží naši klíčenku.

Článek je samozřejmě smyšlený s prvky černého humoru, bohužel to tu musíme takto napsat “jak pro debily”, jelikož článku o ženě, která otěhotněla se psem uvěřilo neuvěřitelných 70% čtenářů. Sdílejte článek mezi své přátele a pobavte je.

Sending
User Review
5 (1 vote)
Tags:

Napište komentář

Máte zapnutý Ad Block?

Pro úplné zobrazení stránek doporučujeme AdBlock pro tento web vypnout.

Refresh