OTĚHOTNĚLA SE PSEM: Kvůli vlčákovi opustila manžela a tři děti!

OTĚHOTNĚLA SE PSEM: Kvůli vlčákovi opustila manžela a tři děti!

Povolení sexu se zvířaty v České republice už přineslo první ovoce. Bohuslava Guothová z Prahy se po letech přiznala k tomu, že manžela a tři děti opustila kvůli poměru se svým vlčákem. Teď je navíc přesvědčená, že s 6letým psem otěhotněla, píší Parlamentní listy.

Bohuslava Guothová (40+), dobrovolná policistka v místním oddělení Bohnice z Prahy se vykašlala na svoji rodinu kvůli psovi. Jak řekla webu životvčesku.cz, souloží s ním už od jeho 1. roku, ale teprve po povolení sexu se zvířaty z tohoto týdne mohla jít s pravdou ven.

Doktor mi řekl, že netuší, jak se to mohlo stát. Ale je to tak. S Flíčkem jsme štěstím bez sebe

Bohuslava Guothová

Manžela a tři děti hodila za hlavu, s vlčákem Flíčkem se přestěhovala na chalupu za městem kousek od Prahy. Zde má se svým chlupatým milencem spoustu času a je podle svých slov “z očí závistivců a urážek od nechápajících lidí”. Bohuslava dokonce sdělila v rozhovoru, že s vlčákem zřejmě otěhotněla.

“Doktor mi řekl, že netuší, jak se to mohlo stát. Ale je to tak. S Flíčkem jsme štěstím bez sebe,” prozradila se slzami štěstí v očích.

Manžel ji nikdy neuspokojil, pes vždycky

S manželem jsme se už nemilovali a sex s ním byl příšerný. Flíček ví, jak mi to udělat, abych byla spokojená. Nikdy mě zatím nezklamal,” vyprávěla, zatímco drbala vlčáka za ouškem. Na tom, že má intimní vztah se svým domácím mazlíčkem ji nic zvláštního nepřijde.

Soud ji odebral děti!

Soud zakázal Bohuslavě přibližovat se ke svým dětem a rodičovskou péči vložil do otcových rukou. Prý by je její životní styl mohl nenávratně poznamenat. Názory na situaci jsou samozřejmě rozdílné a je těžké takový případ bez zaujetí posoudit.

Tahle žena by měla okamžitě nastoupit ústavní léčbu. Až porodí, rozhodneme o dalších opatřeních mezi kterými nevylučujeme konkrétní restrikce,” uvedla soudkyně z Prahy 8.

Bohuslava je ale rozhodnutá, že v případě rozhodnutí v její neprospěch uteče do hor na sever Čech, kde bude žít se svým psem odloučená od civilizovaného světa. Jakožto zaměstnankyně Policie ČR se nechala slyšet, že živit svou rodinu bude z renty, na kterou má vzhledem k povaze zaměstnání nárok.

Co si o tomto smyšleném článku myslíte vy? Podělte se v komentářích. 🙂 Pro zajímavé články doporučujeme navštívit sekci ZAJÍMAVOSTI a nebo se podívejte na náš největší seznam českých a slovenských hudebníků, kteří kradou hudbu ZDE včetně ukázek.

Sending
User Review
2.48 (21 votes)

Napište komentář

Máte zapnutý Ad Block?

Pro úplné zobrazení stránek doporučujeme AdBlock pro tento web vypnout.

Refresh