27 FALEŠNÝCH FOTEK Z INSTAGRAMU: neuvěříte vlastním očím

Těchto 27 falešných fotek z Instagramu vás přesvědčí, že dnešní svět sociálních médií je především o klamu. Neuvěříte vlastním očím, co jsou lidé pro lepší přijetí okolím schopni udělat!

Jak napsal J.R.R. Tolkien “Není všechno zlato, co se třpytí.” Ale platí to dokonce i opačně – ne vše, co se leskne je zlato. Tahle poučka platí v dnešní moderní době, které dominuje internet a sociální sítě dvojnásob. Influenceři i drobní uživatelé nás neustále bombardují svými “dokonalými fotografiemi”, které však často prošly photoshopem.

Až budete procházet naším seznamem vybraných Instagramových perliček, zkuste se zamyslet, proč se snaží lidé být před zraky ostatních lepšími? Pravidlo nudný v reálu – atraktivní na sociální síti nebylo nikdy trefnější.

#1 Tahle pozornosti chtivá uživatelka IG má na všech fotografiích stejný “osobní” mrak.

27 FALEŠNÝCH FOTEK Z INSTAGRAMU: neuvěříte vlastním očím

#2 Možná ještě jeden filtr…

Filtry jsou super rozšířená věc. Já osobně filtry na přirozené fotografie nedávám. Ono také ne vždy vyjde vypadat lépe, že? Proč myslíte, že lidé chtějí vypadat, tak jak ve skutečnosti nevypadají?

#3 Sakra! Nebolí ho to?

#4 Nejsem si tím moc jistá… Děsivé?

#5 Napůl člověk, napůl animák

Tato falešná fotka je k nerozeznání, co?

#6 Vsadím se, že s takovýma nohama nechodí nikdy pozdě

#7 Ani bych si nevšiml, že je falešná. Počkat, všiml…

Podle týmu Instagram Reality jsou „nejistota, závislost a peníze“ silami, které některé lidi nutí k Photoshopu, než je nahrají na sociální média. Navíc se lidé chtějí vyhnout rozpakům kvůli skutečným nebo imaginárním nedokonalostem. To, co může začít několika jednoduchými úpravami nebo přidáním drobných filtrů, může nakonec vést k velkým úpravám. A to vytváří obrovský rozdíl mezi tím, jak daná osoba vypadá v reálném životě a jak se prezentuje online. Samozřejmě, že většina z nás se snaží lidem ukázat své nejlepší stránky, ale existují určité hranice.

#8 Krásný západ slunce, poznáte, co zde nehraje?

Pište do komentářů.

#9 Nemám tušení, co to má být

Napište komentář

Máte zapnutý Ad Block?

Pro úplné zobrazení stránek doporučujeme AdBlock pro tento web vypnout.

Refresh