BLECHY VE VÝMĚNĚ MANŽELEK: Špína, štěnice, vložka na umyvadle 4.3.2020

V dnešní (4.3.2020) výměně manželek se setkáme se Žanetou ze Zábřehu, která moc moudrosti nepobrala. Hned ze začátku se dozvíme, že s pravopisem je na tom velmi bídně, hrubky jako ‘šťasný’ nebo ‘přítel je hodní’ či nemohoucnost vyslovit “těžké” slovo ‘cholerický’. Tímto nás Žaneta doslova ochromí hned ze začátku při čtení manuálů.

BLECHY VE VÝMĚNĚ MANŽELEK: Špína, hnus, vložka na umyvadle...

Špína ve výměně manželek

U Žanety, která se nekoupala ačkoli měla své dny a ještě nechala použitý vložka na umyvadle, kde si Eda čistí zuby. Eda byl z náchradní manželky opravdu šokován.

Žaneta vážně dokonce uvažovala o předčasném ukončení samotné výměny, čímž by přišli o nárok na honorář za celé natáčení, který je v současné době 100.000,- Kč. Eda však nakonec Žanetu přemluví a výměna se nakonec nekoná.

Blechy ve výměně manželek

Kateřina si všimla několikátý den, že je malý Davídek nezvykle poštípaný. Samozřejmě se našly na gauči blechy a přispělo to k veliké hádce. Při hádce padly celkem ostré slova. “Co ty si myslíš šmudlo, ty vole vložky na umyvadle, ty špíno…” vypadlo z Edy na rodinném výletě. Kateřina také volala Edovi ať vše v čem spala sbalí a vyhodí!

Mezi 8 očima byla hádka

Mezi 8 očima se strhla také diskuze na téma škůdců. V úvahu přišly blechy a štěnice. Markéta se dost ostře opře do Žanety.

Co si o této situaci myslíte vy? Blechy ve výměně manželek je v pořádku? Byla Žaneta taková špindíra? Podělte se s ostatními v komentářích! Pro zajímavé články navštivte sekci ZAJÍMAVOSTI. Výměnu manželek si určitě nenechte ujít a pokud jste nestihli sledovat díl na Nově, tak si ho určitě pusťte ZDE.

Sending
User Review
2.43 (14 votes)

Napište komentář

Máte zapnutý Ad Block?

Pro úplné zobrazení stránek doporučujeme AdBlock pro tento web vypnout.

Refresh