Princ Harry a Meghan ustupují od královského života! Vzdávají se svých titulů?!

Princ Harry a Meghan ustupují od královských výsad a vším s tím spojené. Není to vtip?

Princ Harry a Meghan ustupují od královského života

Ano je tomu skutečně tak. Meghan Markle a její manžel princ Harry se stahují do ústraní, ale zatím se nevzdali žádných svých královských titulů. V historii již podobná situace nastala. Lze tu spatřit podobnost mezi bývalým králem Edvardem VIII., který se rozhodl abdikovat (11.12.1936) kvůli své lásce Wallis Simpson.

Samozřejmě je to šokující zpráva pro Buckinghamský palác i celou královskou rodinu. Palác na to reagoval spíše zaskočeně, jelikož prohlásil, že jednání s vévodou a vévodkyní ze Sussexu jsou v rané fázi a takto komplikované záležitosti si žádají čas.

Princ Harry a Meghan ustupují od svých rolí v královské rodině

Toto prohlášení vyšlo na příspěvku na jejich Instagramu, kde také zmínili, že hodlají dále podporovat královnu, avšak chtějí se stát finančně nezávislými.

Harry a Meghan ustoupí ze svých rolí v královské rodině

Tomuto rozhodnutí jistě předcházela válka s bulvárem, kterou vedou od své svatby a také problémy, které mezi sebou bratři William a Harry mají. Dále kvůli pronásledování bulváru už nechtějí být spojováni s královskou rodinou. Pár považuje za šikanu bulváru i zájem novinářů o renovaci domku ve Frogmore Cottage, který si Meghan s Harrym nechali opravit a vybavit za více než 2,4 milionu liber. Tyto peníze jsou však z kapes daňových poplatníků UK.

Harry a Meghan odcházejí. Je to dobře?

Královská rodina na úkor Britů funguje už celá staletí, a i dnes v moderní době obyvatelům Velké Británie nedělá problém tuto “chásku” živit. Myslíme si, že rozhodnutí Harryho a Meghan je přinejmenším na místě. Středověké tradice v moderní civilizaci nemají místo. My jsme ovšem nyní zvědaví, jak se tomuto páru podaří samostatně uživit a platit své vysoké výdaje. Uvidíme, jak se podaří tomuto páru stáhnout do ústraní. Od nás mají palec na horu za toto odvážné rozhodnutí.

Pro více zajímavostí navštivte sekci zajímavosti. Komentáře jsou k dispozici pod článkem.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Napište komentář

Máte zapnutý Ad Block?

Pro úplné zobrazení stránek doporučujeme AdBlock pro tento web vypnout.

Refresh