MUŽ JEDL KAŽDÝ DEN SEMÍNKA: Z konečníku mu vyrostla slunečnice (2020)

MUŽ JEDL KAŽDÝ DEN SEMÍNKA: Z konečníku mu vyrostla slunečnice
V Praze se stala naprosto výjimečná věc. 34letý Petr L. podstoupil v pondělí 8.6.2020 v brzkých ranních hodinách náročnou operaci konečníku v Nemocnici Na Bulovce. Po několika hodinách se chirurgům podařilo odstranit slunečnici, která vyklíčila v jeho tenkém střevě a začala vyrůstat přímo z jeho konečníku.

Naprosto ojedinělá záležitost

Hlavní město Praha má opět další prvenství. Připisuje si jí tým Nemocnice Na Bulovce, kde tento týden provedli komplikovaný a nevšední zákrok. Slunečnice, která může dorůstat v některých případech až 400 centimetrů totiž vyklíčila pacientovi přímo v těle.

MUŽ JEDL KAŽDÝ DEN SEMÍNKA: Z konečníku mu vyrostla slunečnice

Celou rostlinu, a to včetně kořenů, se operujícím lékařům podařilo odstranit a muž se nyní nachází ve stabilizovaném stavu. Jakým způsobem mu začala slunečnice ve střevech klíčit zatím nejde s jistotou určit, existuje však několik teorií.

Muž jedl každý den semínka

Přední český expert na anální otvory Michal Pták zastává názor, že vzniklou situaci pravděpodobně způsobila nadměrná konzumace slunečnicových semínek: „Střeva mohou být za jistých okolností ideálním prostředím k pěstování rostlin. K tomu si přičtěte, že slunečnicová semínka mají schopnost vyklíčit i za velmi nepříznivých podmínek.“ vysvětluje Pták.

„Pacient přiznal, že semínka různých druhů byla velmi častou potravinou, kterou několik posledních měsíců konzumoval,“ přibližoval celou situaci zkušený anální expert. „Ačkoliv já sám jsem měl v oblasti konečníku většinou semena úplně jiná, umím si představit, že takové množství slunečnicových semínek způsobilo tento unikátní zdravotní problém.“

Pokud se vám tento smyšlený článek líbil a chcete pobavit ostatní, tak jej prosím sdílejte. Další srandovní články najdete v sekci ZÁBAVA.

Sending
User Review
3.67 (3 votes)

Napište komentář

Máte zapnutý Ad Block?

Pro úplné zobrazení stránek doporučujeme AdBlock pro tento web vypnout.

Refresh