TEKASHI 6IX9INE byl odsouzen na 2 roky! Je oficiálně práskač!

6ix9ine

Tekashi 6ix9ine byl odsouzen k trestu odnětí svobody na 24 měsíců! Dalo by se mluvit o výhře, jelikož původně čelil trestu 47 let. Díky svému svědectví nakonec půjde “jen” na 2 roky do vězení. Přihlédlo se také k tomu, že už do dnešního dne strávil ve vazbě 13 měsíců, které se do trestu počítají a na konci roku 2020 tedy bude propuštěn. Navíc musí odpracovat 300 hodin prospěšných prací a zaplatit pokutu 30 tisíc dolarů!

Rozhodnutí, které vynesl soudce Paul Engelmayer, je vyvrcholením velmi kontroverzní žaloby rappera 6ix9ine. Daniel Hernandez (6ix9ine) byl v listopadu 2018 zatčen spolu s dalšími členy gangu Nine Trey Gangsta Bloods. Byli obviněni hned několikrát, za pokus o vraždu, napadení, vydírání, nelegální držení střelných zbraní a prodej drog. Zpočátku rapper nechtěl spolupracovat a tvrdil, že je nevinný a na gangstera si jen hraje aby podpořil svou kariéru. Po výhružkou trestu odnětí svobody však otočil a začal spolupracovat. V rámci dohody s žalobci svědčil proti svým bývalým kamarádům z gangu. Oba muži, které identifikoval byli v červenci 2018 zapojeni do únosu.

TEKASHI 6IX9INE byl odsouzen

Tekashi 6ix9ine přiznání viny!

Rapper se k většině zločinům přiznal, nařízení útoku na rappera Trippie Reda šlo však ze strany manažera 6ix9ine. Sixnine také přiznal, že členy gangu Nine Trey Gangsta Bloods byli i Cardi B a Jim Jones.

I přesto, že rapperovi nabídli ochranu svědků, tak ji odmítl. Po opuštění vězení se chce naplno věnovat své hudební kariéře. Na začátku tohoto týdne poslal 6ix9ine dopis se žádostí soudci Engelmayerovi o zproštění trestu. Argumentoval tím, že je vzorem pro mladé lidi a své chyby nikdy nehodlá opakovat. Soudce však této žádosti nevyhověl.

Tekashi 6ix9ine byl odsouzen!

Co si o tomto případu myslíte vy? Nám přijde rozsudek příliš nízký na závažnost obvinění celého případu. Nejednoho by mohlo napadnou, že v tom mají roli peníze.

Pokud vás zajímá recenze na nový album Real Newz od Kontrafakt, najdete ho zde!

Sending
User Review
4 (1 vote)

Napište komentář

Máte zapnutý Ad Block?

Pro úplné zobrazení stránek doporučujeme AdBlock pro tento web vypnout.

Refresh