DROGY VE VÝMĚNĚ: Absťák a pervitin! Lezl do postele náhradní manželce! (9.9.2020)

Šok! Drogy ve Výměně manželek! Tereza s Honzou holdují drogám a čelí kvůli tomu problémům. Hloupá Nikola si pustila pusu na špacír před kamerami a vše Tereze vyčetla! Honza dokonce plival na svou ženu a pár měl problémy již před výměnou.
DROGY VE VÝMĚNĚ: Plival na svou ženu! Absťák i závislost na pervitinu ve 3. díle (9.9.2020)

Nová výměna manželek z 9.9.2020 (3. díl)

Televize Nova dne 9.9.2020 odvysílala 3. díl nové série oblíbeného diváckého pořadu Výměna manželek. V tomto díle se setkáme s Janem Demeterem (27), Terezou Volfovou (34), Petrem (12), Eliškou (6) a Nelou (2,5 roku). Na druhé straně je rodina z Kaménky Tomáš (29), Nikola (28), Rebecca (2) a Šimon (5).

Nová výměna manželek z 9.9.2020 (3. díl)

Tereza se nějakou dobu musela hlásit na probačním, ale nyní je už nepodléhá žádným testům. Výměnu bohužel tento pár nezvládl.

Absťák, pervitin a drogy ve výměně

Šestý den vše nasvědčovalo problémům s drogami. Matka dvou dětí Tereza začala den se slovy: Já dneska neudělám nic. Tereza se třásla po celém těle a nebyla schopna ani komunikace. V druhé rodině čelí podobnému problému náhradní manželka Nikola, která zpozorovala “najetého” Honzu, který na tabletu hrál hry, aby utlumil účinky pervitinu.

Má úplně skleněné oči a malé zorničky. Jsem zvědavá jestli půjde spát.

Podle výpovědi blízkých tohoto páru oba propadli drogové závislosti. Maminka Terezy se na kameru svěřila, že je to způsobeno partnerem Honzou. Honza to zkoušel na náhradní manželku a obtěžoval ji údajně zfetovaný.

Problémy již před výměnou!

Problémy již před výměnou! Honza plival na svou ženu!
Honza na Terezu plival a křičel, že je děvka!

Již před samotnou výměnou nastala ojedinělá situace. Žárlivý přítel Terezy chtěl ukončit vztah, když přišel na návštěvu otec dcery Elišky. Honza chtěl okamžitě ukončit vztah s Terezou a zavolal štáb TV Nova, že ve Výměně nepokračuje!

Jak to dopadlo? Honza požádal Terezu o ruku!

Navzdory faktům však Honza mezi 8 očima Terezu požádal o ruku. Vydrží jim to dlouho? Syn Petr neskrýval svou špatnou náladu, když se dozvěděl, že bude místo u babičky opět bydlet se svou matkou.

Reakce diváků jsou bouřlivé

Po odvysílání premiéry dílu se spousty diváků nechalo slyšet v komentářích.

„Ať to neříká před kamerami, ale až budou vypnuté. Že se nikdo nedozví, že si dává s chlapem perník? Vždyť on to tam říkal celou Výměnu, že si ještě den před odjezdem spolu dali. Ta už děcka neuvidí. Nikdy. To si pos*ala sama,“ 

Žena, která komentovala shlédnutou výměnu

„Ještě přísahá na smrt svého dítěte, ta holčička ji má ráda, ale ten kluk už pomalu ne, jí už nepomůže ani svěcená voda. Má hodně růžové brýle, já bych s ním nebyla ani deset minut,“

Komentář rozzlobené divačky

„Nejhorší rodina, jakou jsem ve Výměně viděla. Chudáci děti, mít doma takové rodiče. Doufám, že v tomhle případě zasáhne sociálka a děti jim vezme! Drogy ve výměně před celým národem, to je ostuda!“ 

Další rozzlobená žena

Nová Výměna manželek (9.9.2020) online

Pokud jste tento díl ještě neviděli, tak máte stále šanci pustit si ho na Nova Plus ZDE. A pokud jste už výměnu manželek viděli, co na pár s dětmi a závislostí na pervitinu říkáte? Podělte se níže v komentářích. Jelikož jsou drogy ve výměně manželek poměrně vzácná věc, tak tento díl rozhodně stojí za shlédnutí. Budeme rádi za sdílení tohoto článku v případě, že se vám líbil!

Pro zajímavé články doporučujeme navštívit sekci ZAJÍMAVOSTI  nebo si přečtěte o ženě, která otěhotněla se psem a opustila kvůli vlčákovi rodinu!

Sending
User Review
2 (1 vote)

Napište komentář

Máte zapnutý Ad Block?

Pro úplné zobrazení stránek doporučujeme AdBlock pro tento web vypnout.

Refresh