MEZINÁRODNÍ VÝMĚNA MANŽELEK V HOLANDSKU (16.9.2020)

Mezinárodní Výměna manželek v Holandsku bude překvapením nejen pro diváky, ale zejména pro Terezu, která letěla poprvé. Online ke shlédnutí na Nova Plus.

MEZINÁRODNÍ VÝMĚNA MANŽELEK V HOLANDSKU (16.9.2020)

Honza s Magdou bydlí v Holandsku ve svém bytě 3+kk. Odstěhovali se za prací do zahraničí. Pár se přihlásil, protože má problémy s komunikací a zároveň kvůli penězům. Mají syna Alexe.

Druhá rodina žije v nájemním bytě 2kk v Plzni. Na druhé straně Martin a Tereza mají nevyřešený problém z minulosti, kdy Martin Terezu podváděl v období těhotenství. Neumí se očividně ke své partnerce chovat ani před kamerami. Tereza s Martinem mají také jednoho syna Martina.

Výbušný Martin

Martinovi vadí cizinka z Polska Magda zatímco v Holandsku se oba dívají na Ordinaci v růžové zahradě. Martin hned první večer odešel do hospody. Martin se svěřil, že požádal o ruku Terezu kvůli tomu, aby mu dala pokoj, když se vrátil opilý druhý den z hospody.

Martin se svěřil, že nesnáší odpadní seriály typu Ordinace a rozbil s předchozí partnerkou 3 televize, když se na ně dívala. Martin se samozřejmě opil se svým strejdou, není pro žádnou rodinnou aktivitu a kromě práce a hospody nic nezná. Opilý nakonec odešel od rodiny za milenkou.

Tereza může leccos Magdě závidět, její manžel jí totiž poslal květinu, ale Martin své ženě nedává květiny ani k narozeninám. Ještě ten večer vzal náhradní manželku na pouť, což se jí moc líbilo.

Nová Výměna manželek (16.9.2020) online

Pokud jste tento díl ještě neviděli, tak máte stále šanci pustit si ho na Nova Plus ZDE. A pokud jste už výměnu manželek viděli, líbilo by se vám v Holandsku? Podělte se níže v komentářích. Budeme rádi za sdílení tohoto článku v případě, že se vám líbil!

Pro zajímavé články doporučujeme navštívit sekci ZAJÍMAVOSTI  nebo si přečtěte o ženě, která otěhotněla se psem a opustila kvůli vlčákovi rodinu!

Sending
User Review
0 (0 votes)

Napište komentář

Máte zapnutý Ad Block?

Pro úplné zobrazení stránek doporučujeme AdBlock pro tento web vypnout.

Refresh