VÝMĚNA MANŽELEK: Děti mají zkažené zuby (30.9.20)

Dne 30.9.2020 odvysílala TV Nova nový díl ze série pořadu Výměna manželek. Náhradní manželka přišla na to, že děti mají zkažené zuby, což především 4 letému Vojtovi působí bolest při každém soustu.

Výměna manželek 30.9.2020

Tentokrát diváci nahlédli do rodiny z Ostravy a ze Sloupnice. V Ostravě žije Monika (21) se svým partnerem Dominikem (26) a svým 21 měsíčním synem Deanem. Monika si neustále stěžuje na Dominika, který jí málo pomáhá a svého partnera pěkně cepuje.

VÝMĚNA MANŽELEK: Děti mají zkažené zuby (30.9.20)

Na druhé straně se setkáme s Andreou (30), Pavlem (33) a jejich 3 dětmi Natálií (10), Tondou (11) a Vojtou (4). Andrea se na kameru svěřila, že jsou spíše kamarádi, kteří spolu mají děti a žijí v domě, který společně rekonstruují. Andrea je zamilovaná do Pavlova bratra a to je jádro problémů. I v této rodině si partnerka stěžuje, že jí muž s ničím nepomáhá.

Děti mají zkažené zuby

Velmi nepříjemné překvapení čeká na Moniku, která zjistí v druhé rodině, že při jídle malého Vojtíška bolí zuby. Jeho mléčné zuby vypadají dost zanedbaně a má na nich viditelný zubní kaz. Absence zubaře u dětí je zřejmá, přesto však nikdo tento problém neřeší. Sám tatínek se trápení při každém soustu svému čtyřletému synovi pouze zasměje.

Hádka mezi 8 očima

Tentokrát to tolik mezi 8 očima nevřelo, ale i tak došlo na hlasitější výměnu názorů a sprosté slova. Monika sjela i svého manžela Dominika.

Uvědomil sis to aspoň do prde.e nebo ne? Že seš deb.l. Tak kvůli tomu něco dělej, protože si nic nedokázal ty vole.

Reakce Moniky na slova svého partnera

Nová Výměna manželek online

Pokud jste tento díl ještě neviděli, tak máte stále šanci pustit si ho na Nova Plus ZDE. A pokud jste už výměnu manželek viděli, co na ní říkáte? Podělte se níže v komentářích. Budeme rádi za sdílení tohoto článku v případě, že se vám líbil!

Pro zajímavé články doporučujeme navštívit sekci ZAJÍMAVOSTI  nebo si přečtěte o ženě, která otěhotněla se psem a opustila kvůli vlčákovi rodinu!

Sending
User Review
0 (0 votes)

Napište komentář

Máte zapnutý Ad Block?

Pro úplné zobrazení stránek doporučujeme AdBlock pro tento web vypnout.

Refresh