Rodinný díl MASTERCHEF Česko: Pavlína zkazila brownies (15.9.2020)

Rodinný díl MASTERCHEF Česko: v TOP 5 není   (15.9.2020)
Tentokrát nový rodinný díl Masterchef Česko odvysílaný 15.9.2020 přinesl do kulinářské soutěže amatérů emoce. Každého z účastníků totiž přišel podpořit někdo z rodiny. Pavlína zkazila brownies.

V tajemných bedýnkách od porotců našli soutěžící ingredience, které jim vybrali jejich rodinní příslušníci. Velmi speciální hosté tohoto dílu byli právě oni a přišly své kuchaře podpořit a vařit společně jídlo, které je se soutěžícím spojuje.

Romana navštívila máma Alice, Chili zase její bratr. Terezka a Rozárka přišly navštívit svého otce Pepu. Renata sestra Pavla přišla za svým bratrem, dále Martin otec Pavlíny a synové Ivky. Dočkali jsme se pokrmů jako jsou vietnamské závitky, boloňské špagety, tortilly, rajská omáčka nebo fazolový guláš.

Pavlína zkazila brownies

Vyřazovací výzvě čelilo všech 6 soutěžících, kteří dostali za úkol upéct sladký pokrm, který mají v rodině rádi. Soutěžící připravili domácí dezerty čokoládové brownies, dort Pavlova, štrúdl, donut, jablečník a větrník.

Pavlína zkazila naprosto jednoduchý recept na brownies a porotci odmítli takovou bídu ochutnat. Ivce se dort Pavlova velmi povedl a postoupila ihned na balkón. Do dalšího dílu postoupil Roman, Ivka, Pavel, Pavlína i Chili. Všemi nenáviděná hysterka Pavlína přežila v soutěži a naštvala většinu diváků.

Masterchef Česko online

Novou show můžete online vidět na stránkách Nova plus. Podívejte se na exkluzivní rodinný díl na stránkách Novy zde. Jak se vám rodinný díl Masterchef Česko líbil?

Pro zajímavé i zábavné články navštivte sekci zábava.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Napište komentář

Máte zapnutý Ad Block?

Pro úplné zobrazení stránek doporučujeme AdBlock pro tento web vypnout.

Refresh