NOVÁ ONE MAN SHOW: Kazma podvedl Copperfielda a další (11.3.2020)

NOVÁ ONE MAN SHOW: Kazma podvedl Copperfielda a další (11.3.2020)

Nová ONE MAN SHOW

V novém díle Kazmovy One Man Show se Kazma pokusí splnit sny Michalovi z Olomouce, člověku postiženému nemocí ALS (Amyotrofická laterální skleróza). Má to jeden háček, všechny mu je chce splnit zdarma! Pokud nějaký úkol z bucket listu nesplní, tak si vytáhne obálku, kde na něj čeká trest, který musí Kazma splnit. To je také důvod pro kazmovy reklamy na známé české značky, které jeho konkurenti a lidé označovali za nevhodné a velký pokles samotného Kazmy.

Díl, kde Kazma využívá vlivu sociálních médií

V cestovní kanceláři Pelikán mu jeho vliv na Instagramovém účtě, kde má více než 400.000 followers (sledujících) pomůže získat letenky. Letenky kam? Konrétně do Las Vegas, kde je první věc na jeho Bucket listu ‘Setkat se s největším kouzelníkem na světě’. Pokud tipujete, že je to David Copperfield, tak je to správně.

Influenceři šílí

Čeští influenceři šílí, protože Kazma dokázal mnohonásobně využít svůj vliv v Instagramovém prostředí. Nebyl to však pouze jeho vliv, protože se vydával i za člena National Geographic i další instagramové účty s miliony sledujícími! Žádný jiný influencer nebo YouTuber toto dodnes v naší zemi nedokázal. Kazma opět posouvá hranice i přes pochybnou morální stránku věci.

#1 Kazma podvedl Copperfielda

Díky vlivu Jaromíra Jágra v zámoří se mu podaří tuto schůzku opravdu uskutečnit. Setká se s umělcem v jeho dílně/kanceláři a dokonce mu ukáže svůj trik!

Dalším úkolem je získat ve Vegas pokoj zdarma díky svému vlivu influencera, což se mu ale nepovede. Vytáhne si obálku, kde jako trest stojí “Udělej na instagramu reklamu na cigára”, ale ne ledajakou. V pozadí reklamy musí být konkurenční značka neboli udělat ze sebe debi**. A to podotýkáme, že reklama na cigarety je zakázána.

#2 Bydlel měsíc ve vile pro miliardáře

Další úkol Kazma splnil na jedničku i když není prokázáno, zda v domě opravdu měsíc bydlel. Vytvořil backup známého instagramového účtu, kde se fotí ty nejluxusnější destinace, prezentoval se jako majitel a opravdu se mu to zadařilo.

Vila dle slov majitelky má hodnotu 12 milionů amerických dolarů, což je na české koruny okolo čtvrt miliardy!

#3 Chair of death zdarma

Díky aplikaci, která simuluje, že jste majitel známého Instagramového účtu se dostal na atrakci na Novém Zélandě, které se přezdívá “Chair of death”. Pro představu se podívejte na obrázek níže. Je to plastová židlička na které sedíte, jste připevněn k lanu podobně jako u bungee jumping a shodí vás dolů. Je to opravdový adrenalový zážitek pro nejotrlejší. Dokonce takto dostane občerstvení a další výhody zdarma i u jiných poskytovatelů služeb. A to aplikace nemá ani připojení k internetu.

#4 Business class na 2. nejdelším letu na zemi? Zdarma?

Ano, díky figurce Woody (ze série Toy Story), která je mimochodem na slavném Instagramovém účtě, který můžete shlédnout zde se Kazmovi podaří i o upgrade jeho economy letenky na business třídu, kde se rozdíl pohybuje v řádech desetitisíců korun. V Kataru se také podaří Kazmovi díky tomuto instagramovému účtu ubytovat v jednom z luxusnějších hotelů Marsa Malaz Kempinski zdarma.

#5 Kazma uvidí ve Rwandě živé gorily

Díky tomu, že se bude vydávat za jednoho z týmu National Geographic, který je v Africe známý, tak získá zdarma cestu do džungle, kde se setká s tímto velice ohroženým druhem. Tato past se však Kazmovi vymstí a později je vyhostí ze země.

Celý tento díl však je pro dobrou věc. Podívejte se sami ať vám nic neprozrazujeme! Nezisková organizace Alsa, která se zabývá postiženými nemocí ALS totiž úzce spolupracovala s Kazmou. I vy můžete podpořit příspěvkem na www.omsfoundation.cz

Nová ONE MAN SHOW (11.3.2020) online

Sledujte novou Kazmovu One Man Show online zde. Tato nová one man show je prostě bomba. Pro zajímavé články navštivte tuto sekci. Podělte se do komentářů, co si o Kazmovi myslíte. Fandíte mu? Nebo to s podvody přehnal? Nová one man show stojí za shlédnutí. Ohlasy na tento díl mluví jasně!

Nová ONE MAN SHOW (11.3.2020) online
Sending
User Review
5 (4 votes)

Napište komentář

Máte zapnutý Ad Block?

Pro úplné zobrazení stránek doporučujeme AdBlock pro tento web vypnout.

Refresh