McGregor vs. Cerrone (UFC 246)

McGregor vs. Cerrone – to je diskutované téma. Irský bojovník a bývalý šampion UFC Connor “The Notorious” McGregor nastoupí již zítra proti zápasníkovi Donaldu “Cowboyi” Cerronovi. Zápas bude probíhat v rámci akce UFC 246, která se koná ve městě Paradise v Nevadě (USA). Donald Cerron má z 50 zápasů 36 vítězství a bude to pro McGregora oříškem.

McGregor vs. Cerrone – to je souboj o kterém se v posledních dnech a hodinách před samotným zápasem mluví!

UFC McGregor vs. Cerrone online

Bohužel kvůli časovému posunu bude zápas probíhat brzy ráno v neděli 19. ledna 2020, což by opravdové fanoušky UFC nebo McGregora nemělo odradit. Očekává se zápas zhruba v 5:30, Hlavní karta na které se nachází celkem 5 zápasů včetně McGregora a Cerrona začíná ve 4:00 našeho času. Kromě těchto dvou bijců se můžete těšit na tyto zápasy Anthony Pettis vs. Diego Ferreira, Brian Kelleher vs. Ode Osbourne, Aleksei Oleinik vs. Maurice Greene a Holly Holm vs. Raquel Pennington.

UFC 246 online zdarma

Běžně musíte zaplatit Pay-per-view což je v podstatě digitální vstupenka, která vám umožní dívat se na tento zápas. Není to samozřejmě zdarma, ale jsou tu možnosti, jak se na zápas zdarma online podívat.

Na Nova Sport 2 nemusíte zaplatit ani korunu a ve 3:30 začíná vysílat hlavní kartu události. Máte-li doma televizi s kanálem Nova Sport 2, máte vyhráno! Další možností jak sledovat tento zápas je online na YouTube nebo Twitch streamech, které nejsou úplně legální a není jednoduché je najít právě kvůli nutnému přejmenování aby nedošlo ke smazání. Určitě se nějaké ty streamy na ziveprenosy.cz najdou!

McGregor vs. Cerrone

Kdo podle vás zvítězí? Převálcuje starý Conor Cerroneho nebo to bude naopak? My fandíme kovbojovi, ale myslíme si, že Conor McGregor ho možná zdolá. Vše bude o nastavení psychiky obou zápasníků, jelikož z našeho pohledu jsou si výkonnostně oba zápasníci dost podobní. Buď to ukončí McGregor na začátku, nebo skončí zápas ve druhém nebo třetím kole ve prospěch Cerrona!

Navštivte také sekci zajímavosti!

Sending
User Review
0 (0 votes)
Tags:

Napište komentář

Máte zapnutý Ad Block?

Pro úplné zobrazení stránek doporučujeme AdBlock pro tento web vypnout.

Refresh