NOVÁ VÝMĚNA: Matka alkoholička a věkový rozdíl (26.8.2020)

NOVÁ VÝMĚNA: Matka alkoholička a věkový rozdíl  (26.8.2020)

V novém díle Výměny manželek se setkáme s rodinou Nikoly z Rozvadova a Petrou z Prahy, které jsou opět naprosto odlišné. V domácnosti Nikoly se neustále uklízí a Nikola to tak trošku s úklidem podle slov svého manžela přehání.

Matka alkoholička

V pražské rodině Petry a Filipa se holduje alkoholu, čímž se rozhodně ani jeden netají. Petra je matka alkoholička, která péči o svého syna značně zanedbává. V této domácnosti je však ještě jedna věc zvláštní – nechávají u sebe bydlet ještě další dva lidi, kteří si hledají práci a na nájem nepřispívají.

Přítel Petry Filip mlátil hlavou do zdi a v nemocnici vyskočil z okna před samotnou výměnou. Je to důvodem, proč je Filip doma na nemocenské.

„S Péťou se popíjí víc než občas, ona ten alkohol prostě bohužel má ráda, a já to kolikrát prostě nevydržím a dám si toho panáka s ní. Ale vadí mi to strašně. Já třeba přijdu z práce a tady je rozpitá vodka… To mě opravdu přijde úplně absurdní.

Filip

Věkový rozdíl ve Výměně manželek

Filip (26 let) a Petra (41 let) jsou nezvyklým párem, který má na starost syna Miloslava. Mezi párem je však velký věkový rozdíl – 15 let a jsou spolu teprve pět měsíců. Finanční situace páru však také není zrovna nejlepší. Druhá rodina je přesný opak a Petra během výměny žasla, co vše má dcera Nikoly k dispozici v dětském pokojíčku. V druhé rodině však chybí Miloškovi knížka do školy, která není v rodině prioritou.

Je to píča líná.

Vašek

Mezi 8 očima

Mezi 8 očima došlo ke konfrontaci obou rodin a to hlavně kvůli alkoholu u Petry a Filipa. Dále Petře vyčetli neklasifikované předměty jejího syna, který během koronaviru zanedbával školu. Oznámili také Petře, že Filip zařídil ubytovnu pro ní a jejího syna. Petra vše popřela a nakonec kápla božskou.

Nová Výměna manželek online (26.08.2020)

Pokud jste tento díl ještě neviděli, tak máte stále šanci pustit si ho na Nova Plus ZDE. A pokud jste už výměnu manželek viděli, co na ni říkáte?

Pro zajímavé články doporučujeme navštívit sekci ZAJÍMAVOSTI a nebo se podívejte na náš největší seznam českých a slovenských hudebníků, kteří kradou hudbu ZDE včetně ukázek.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Napište komentář

Máte zapnutý Ad Block?

Pro úplné zobrazení stránek doporučujeme AdBlock pro tento web vypnout.

Refresh