MASTERCHEF A RYBÍ SPECIALITY: Jedovatou ropušnici dostal Pája! (10.6.2020)

Oblíbená kulinářská show Masterchef Česko představila 10.6.2020 díl, ve kterém soutěžící dostali za úkol připravit rybí speciality! Mezi výběrem luxusních mořských ryb nechyběla ani ropušnice skvrnitá, která je za syrova jedovatá!

MASTERCHEF A RYBÍ SPECIALITY: Jedovatou ropušnici dostal Pája! (10.6.2020)

Masterchef a rybí speciality? Proč ne. V předprázdninovém díle soutěže Masterchef Česko zbývá ještě 9 soutěžících, kteří se setkali s velkou výzvou. Zatímco podle slov porotců jsou poskytnuté suroviny snem každého kuchaře, tak soutěžící takové nadšení příliš nesdíleli. Dostali k dispozici luxusní ingredience, a to mořské ryby. Jak si s nimi soutěžící poradili?

MASTERCHEF A RYBÍ SPECIALITY: Jedovatou ropušnici dostal Pája! (10.6.2020)

Komu se nedařilo? Jedovatou ropušnici dostal Pája!

Tento díl zlomil vaz soutěžícímu Pájovi, 36 letému hudebníkovi, který podal ze všech soutěžících asi nejslabší výkon. Porotce Radek Kašpárek nic Pájovi nedaroval a hodnotil následovně: “To má být dneska oslava ryb, vy tady máte tak nádherné ryby a uděláte z toho totální masakr.” Pája měl nelehký úkol jelikož právě on měl na starost přípravu ropušnice skvrnité.

To má být dneska oslava ryb, vy tady máte tak nádherné ryby a uděláte z toho totální masakr. Máte totálně zvoranou rybu, vysráženou omáčku a teď mi ukažte nějakou omáčku k tomu.

Radek Kašpárek k soutěžícímu Pájovi

Pája se do soutěže vrátil díky výzvě vypadlých soutěžící a jeho kuchařský um je rozhodně nezpochybnitelný. Co si myslíte o jeho dnešním výkonu? Dle slov porotců je jeho výkon na vyřazení.

Nový díl oblíbené kuchařské soutěže MASTERCHEF ČESKO (10.06.2020) online

MASTERCHEF A RYBÍ SPECIALITY: Jedovatou ropušnici dostal Pája! (10.6.2020)

Pokud jste díl Masterchef a rybí speciality ještě neviděli, tak máte šanci pustit si ho na Nova Plus ZDE. Dovedli byste připravit tyto rybí speciality? A kdo je váš favorit celkově? Podělte se s ostatními v komentářích pod článkem.

Pro zajímavé články doporučujeme navštívit sekci ZAJÍMAVOSTI a nebo se podívejte na náš největší seznam českých a slovenských hudebníků, kteří kradou hudbu včetně ukázek ZDE.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Napište komentář

Máte zapnutý Ad Block?

Pro úplné zobrazení stránek doporučujeme AdBlock pro tento web vypnout.

Refresh