DOKUMENT, KTERÉHO SE LIDÉ BOJÍ! Jen 21% ho dokouká do konce! Viděli jste ho?

Tento rok se do České republiky dostal revoluční dokument s názvem H.O.P.E. od The Project. V zahraničí je tento dokument známý již několik let, ale poprvé se mu dostalo českého dabingu a vy si jej nyní můžete pustit.

Dokument, kterého se lidé bojí!

Podle oficiálních záznamů od The Project, tento dokument vidělo do konce pouze 21% všech sledujících. Dokument se zabývá zaslepením lidí a přehlížení podstatných problémů dnešního světa a reality kolem nás. Některé záběry jsou pro diváky drastické a většina konzumní společnosti není schopna vidět celých 92 minut.

Paradoxně dokument radí lidem, jak žít zdravý a spokojený život, jak potlačit civilizační choroby jako jsou infarkt a mrtvice a jiné nepříjemné zdravotní komplikace. Co však většina lidí neskousne je druhá část dokumentu o konzumní společnosti, která páchá škody na životním prostředí a jakým utrpením procházejí pro naše potěšení zvířata.

79% lidí dokument nedokouká a 2% změní svůj postoj

The Project zveřejnil statistiky na jejichž základě se zjistilo, že 79% lidí tento dokument není schopno dokoukat. Nemají na to žaludek nebo jsou příliš omezení k tomu, aby jim to nátura povolila. A pouze 2% lidí, kteří dokument viděli byla ochotna a schopna změnit svůj postoj k problematice. Podle odborné veřejnosti by tento dokument měl vidět každý člověk, každý však nemá tolik odvahy.

Nechceme vám prozrazovat detaily, sami jsme dokument viděli a přehodnotili jsme pohled na naší společnost. Dovede také tento dokument shlédnout celý? Pokud máte odvahu, tak nám poté napište vlastní komentář zde pod článkem. Dokument můžete shlédnout přímo zde:

H.O.P.E. – online s českým dabingem

Zvládli jste to? Napište komentář!

Pokud jste dokument shlédli celý, chcete se o váš názor podělit s ostatními? Měli jste odvahu, kterou převážná většina lidí kolem nás nemá? Co byste rádi změnili?

Sending
User Review
0 (0 votes)

Napište komentář

Máte zapnutý Ad Block?

Pro úplné zobrazení stránek doporučujeme AdBlock pro tento web vypnout.

Refresh