SMRAD VE VÝMĚNĚ MANŽELEK: Zanedbali péči dětí? 8.4.2020

Smrad ve výměně manželek, špína i špatné hygienické návyky jsme tu měli. Poslední taková výměna byla 4.3.2020 a psali jsme o ní zde.

Poslední výměna manželek (8.4.2020)

SMRAD VE VÝMĚNĚ MANŽELEK: Zanedbali péči dětí 8.4.2020

V novém díle epizody Výměny manželek se střetly opět dvě odlišné domácnosti. Na jedné straně manželka Zuzka a na druhé Amálie, která má pět dětí z níž pouze dvě žijí s rodinou v domácnosti. Zuzka se přihlásila, aby opustila každodenní stereotyp, zkusila něco nového a samozřejmě kvůli odměně. Pro Zuzku bude šok jak rodina žije a v jaké domácnosti Gábinka a Matýsek musí s rodiči žít.

To je prostě šílený! V čem vy žijete? Z toho bytu jde jenom smrad. Tři dny sem tam nemohla dejchat. Holka má astma a oba tam hulíte?

Zuzka – mezi 8 očima
SMRAD VE VÝMĚNĚ MANŽELEK: Zanedbali péči dětí 8.4.2020

Zanedbali péči dětí? Nikdy nedržela kartáček v ruce!

U starší dcery Gábinky Zuzku překvapí hlavně to, že nikdy nedržela sama v ruce kartáček na zuby a není zvyklá si mýt ruce. Naprosto běžné hygienické návyky se v této rodině pravděpodobně nepraktikují. Sama Zuzka se nechá slyšet, že se nediví, že o 3 děti přišla. V šoku bude i z toho, že si chtěla holčička očistit ruce použitým toaletním papírem. Další věc, kterou vytkne Amálii především mezi 8 očima je to, že byt smrdí a to především od cigaret. Oba rodiče totiž v domácnosti kouří a k tomu má Zuzka podezření, že má malá Gábinka astma. Dále špínu v bytě a zanedbání péče své starší dcery.

SMRAD VE VÝMĚNĚ MANŽELEK: Zanedbali péči dětí 8.4.2020

Nová Výměna manželek (08.04.2020) online

Pokud jste tento díl ještě neviděli, tak máte stále šanci pustit si ho na Nova Plus ZDE. A pokud jste už výměnu manželek viděli, co na ni říkáte? Jak na vás působí matka 5 dětí, která si 3 nechala vzít? Je kouření v domácnosti s malým dítětem podle vás v pořádku? Podělte se o svůj názor níže v komentářích. Smrad ve výměně manželek není nijak ojedinělá věc, ale dnešní díl stojí rozhodně za shlédnutí.

Pro zajímavé články doporučujeme navštívit sekci ZAJÍMAVOSTI a nebo se podívejte na náš největší seznam českých a slovenských hudebníků, kteří kradou hudbu ZDE včetně ukázek.

Sending
User Review
5 (1 vote)

Napište komentář

Máte zapnutý Ad Block?

Pro úplné zobrazení stránek doporučujeme AdBlock pro tento web vypnout.

Refresh