MASTERCHEF: Výzvu Bageterie vyhrála Pavlína, vypadli dva (6.5.2020)

Masterchef Česko je momentálně nejsledovanějším kulinářským pořadem v České republice! Dnešní výzva opravdu stála za to! Pro Bageterii Boulevard sestavila vítěznou bagetu Pavlína. Vypadli dva soutěžící Pája a Evi, což bylo nečekané po odchodu Páji.

MASTERCHEF: Výzvu Bageterie vyhrála Pavlína, vypadli dva (6.5.2020)

V tomto díle se jedná o prestiž, vítěz této výzvy bude totiž pod svým jménem prodávat bagetu pro známý fastfoodový řetězec Bageterie Boulevard! Loni se podařilo Pavlovi Berkymu tuto výzvu vyhrát a je také hostem a zároveň hodnotícím v tomto díle. On sám nabízí pro řetězec speciální snídani.

Úkol je jasný: bageta nesmí obsahovat víc jak 6 složek a na samotnou přípravu mají 40 minut + 5 minut na kompletaci bagety. Porotci neochutnali jen ty bagety, které je doopravdy zaujaly.

Soutěžící Pavlína se nechala slyšet, že nechce být spojována s nezdravou stravou, jelikož to není směr, kterým se v budoucnu chce ubírat. Zvolila proto Tex-Mex bagetu s Picco de Gallo, cheddarem a trhaným kuřecím masem. Omar se pokusil napodobit Philly cheese steak s okurkou, majonézou a smaženou cibulkou, který je známý hovězím masem na tenké plátky s pořádnou porcí roztaveného sýra. Aby toho nebylo málo přidal šalotkové chutney a papričky jalapeňos.

Pepa udělal bagetu s karbanátky a romadurem, což je nezvyklá kombinace. Viki připravila bagetu s cibulovým chutney, kachním prsem, gorgonzolou a jablíčky. Ivka udělala bagetu s kuřecí kapsou, křenem, slaninou a sýrem a uchvátila porotce svou šťavnatostí.

Výzvu Bageterie vyhrála Pavlína

MASTERCHEF: Výzvu Bageterie vyhrála Pavlína, vypadli dva (6.5.2020)

Které bagety soutěžící ochutnali?

Soutěžící ochutnali bagetu od Pepy, Viki, Ivky, Omara a Pavlíny. Jednoznačně porotcům nejvíce chutnaly bagety od Ivky a Pavlíny. Pavlína, která vsadila na fitness styl jídla tuhle výzvu vyhrála a sama prozdradila, že je to její nejlepší den v životě. Díky svým bagetám Pavlína i Ivka automaticky postoupily do dalšího kola. Porotci však nechali postoupit i zbylé tři soutěžící jejichž bagety také ochutnali.

Nový MASTERCHEF ČESKO (06.05.2020) online

Pokud jste tento díl ještě neviděli, tak máte stále šanci pustit si ho na Nova Plus ZDE. A pokud jste už MasterChef viděli, kterou bagetu byste si rozhodně nenechali ujít vy? Podělte se níže v komentářích.

Pro zajímavé články doporučujeme navštívit sekci ZAJÍMAVOSTI a nebo se podívejte na náš největší seznam českých a slovenských hudebníků, kteří kradou hudbu ZDE včetně ukázek.

Sending
User Review
2.25 (4 votes)

Napište komentář

Máte zapnutý Ad Block?

Pro úplné zobrazení stránek doporučujeme AdBlock pro tento web vypnout.

Refresh