VÝMĚNA MANŽELEK: Závislost na telefonu a manžel Ital (02.09.2020)

Nová Výměna manželek odvysílaná 2.9.2020 přinesla opět dvě odlišné rodiny. Jedna rodina pochází z Teplic v rodinném domě a druhá z Prahy z panelákového bytu.

V jedné rodině žije manžel Ital Alessandro s mladou maminkou Míšou, která byla postavena před těžkou výzvu. Musela se postarat o větší rodinu se třemi dětmi, které kvůli koronaviru nechodí do školy. V druhé rodině je starší pár Jana a Jarda, který žije v rodinném domě v Teplicích.

Závislost na telefonu! Dočasná maminka nezvládá péči o jedno dítě!

VÝMĚNA MANŽELEK: Závislost na telefonu a manžel Ital (02.09.2020)

Podle Jardy se Jana dětem příliš nevěnuje a nevede je správným směrem. Hraje totiž většinu času přes den na telefonu hry a na děti křičí. V náhradní rodině paradoxně nebude schopna zvládnout jedno batole páru Alessandra a v Čechách narozené Mišy. Jana neustále potřebuje pomoc od náhradního manžela.

„Ona už není zvyklá na to mít malé děti. Nestačí jenom pustit pohádky, koukat na telefon nebo tablet, to je pro starší děti. Malé si potřebují hrát, hledat nový impuls…“

Alessandro o Janě

Nová Výměna manželek online (02.09.2020)

Pokud jste tento díl ještě neviděli, tak máte stále šanci pustit si ho na Nova Plus ZDE. A pokud jste už výměnu manželek viděli, co na ni říkáte?

Pro zajímavé články doporučujeme navštívit sekci ZAJÍMAVOSTI a nebo se podívejte na náš největší seznam českých a slovenských hudebníků, kteří kradou hudbu ZDE včetně ukázek.

Život po výměně

Život po Výměně je nejčastější dotaz diváků. Jak to vše dopadlo? Co dělají hlavní účinkující nyní? Jsou spolu ještě? Nova Plus vám nabízí exkluzivně na webových stránkách sestřihy, kdy odhalují pozadí párů po nějakém čase.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Napište komentář

Máte zapnutý Ad Block?

Pro úplné zobrazení stránek doporučujeme AdBlock pro tento web vypnout.

Refresh