MASTERCHEF TOP 5: Chili vypadla (29.9.2020)

V Masterchef TOP 5 je i Pavlína. Chili vypadla ze soutěže. Někomu první výzva tohoto dílu může připadat jako díl o pejskovi a kočičce, když vařili dort. Druhá výzva je o dochucení boloňského ragú.
MASTERCHEF TOP 5: Chili vypadla (29.9.2020)

Tentokrát si soutěžící měli vybrat sami jednu ze šesti ingrediencí: vepřový bůček, cibule, červená řepa, kozí sýr, kachna, černý kořen. Ke každé surovině však do páru patřila další neznámá surovina, která byla odhalena po vybrání. Roman si vybral kozí sýr, Ivka černý kořen, Pavel kachnu, Chili cibuli, Pepa kachnu a Pavlína červenou řepu.

Jako ingredience navíc byla pro všechny soutěžící stejná – hořká čokoláda. Jako úkol bylo vytvořit dokonalé jídlo, kde obě ingredience zazáří a vyniknou. Po první výzvě postoupil mezi TOP 5 soutěžících na balkon Roman, Ivka, Pepa a Pavel.

Chili vs. Pavlína

V druhé výzvě se spolu o postup do TOP 5 porvaly Pavlína a Chili, které dostaly za úkol dochutit špatně uvařené hovězí ragú. Dochucovat měly střídavě a Roman jako první zvolil Pavlínu. Každá měla na výběr 10 surovin. Pavlína si vybrala např. olej, mrkev, červené víno, konzervovaná rajčata, bazalku, sůl. Chili si vzala zase italskou slaninu, tzv. pancettu., cibuli, konzervovaná rajčata, bazalku, vepřové maso, fenyklové semínka, portské víno, sůl.

Chili vypadla, Pavlína postupuje

Soutěžící se nemohli dnes shodnout na tom, kdo vypadne. Nakonec po krátké poradě zvolili svou favoritku u boloňského ragú. Chili vypadla v druhé výzvě, což se divákům opět nelíbilo, jelikož Pavlína balancuje na hraně vypadnutí už několikátým dílem. Soutěžící jí dokonce upřednostňují před ostatními jak se v rozhovoru svěřil i Přemek Forejt.

Masterchef Česko online

Nový díl oblíbené soutěže Masterchef Česko můžete online vidět na stránkách Nova plus. Podívejte se na exkluzivní rodinný díl na stránkách Novy zde. Jak se vám rodinný díl Masterchef Česko líbil?

Pro zajímavé i zábavné články navštivte sekci zábava.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Napište komentář

Máte zapnutý Ad Block?

Pro úplné zobrazení stránek doporučujeme AdBlock pro tento web vypnout.

Refresh