NÁVRAT V MASTERCHEF: CHILLI, PÁJA A EVI. Omar klesl na dno! 20.5.2020

Návrat v Masterchef? Ano! Velký návrat v soutěži Masterchef Česko čeká soutěžící v dalším díle! Do soutěže se totiž vrátili 3 soutěžící, kteří již ze soutěže v minulosti vypadli.

Návrat již vypadlých soutěžících?

NÁVRAT MASTERCHEF: CHILLI, PÁJA A EVI. Omar klesl na dno! 20.5.2020

V tomto díle (20.5.2020) se stal nečekaný zvrat. O postup do soutěže a zároveň návrat dostali soutěžící, kteří tuto sérii Masterchef Česko již opustili. Šanci o postup dostal Dědek, Chilli, Omar, Vladimír, Lucie, Pája, Kamila, Evi, Vašek Soutěžící dostali za úkol uvařit jídlo, které uvařili porotě při castingu, ale s tím rozdílem, že ho vylepší a dostanou na jinou úroveň.

Kdo nepostoupil a co soutěžící vařili?

NÁVRAT MASTERCHEF: CHILLI, PÁJA A EVI. Omar klesl na dno! 20.5.2020

Evi vylepšila plněné bramborové knedlíky s uzeným a se zelím. Vylepšení tohoto jídla bylo opravdu složité. Využila zauzené papričky, kterým to vylepšila natolik, že ji porota ihned poslala na balkón a ihned postoupila. Dědek/Zdeněk vařil jelení játra, které podusil s omáčkou. Jídlo se mu absolutně nepovedlo a postup v této soutěži se mu tedy navždy zmařil. Vašek si zapomněl olej a vařil bez něj. Porota však jeho tibetské knedlíčky momos i přesto pochválila. Na postup to také nestačilo.

NÁVRAT MASTERCHEF: CHILLI, PÁJA A EVI. Omar klesl na dno! 20.5.2020

Vladimír připravil krevetový bisque, který byl podle slov poroty s velkou spoustou chilli a celkově jídlo pochválili. Do soutěže se však bohužel pro něj nevrátil. Lucie uvařila vepřovou panenku, kterou měla suchou a jídlo bylo podle slov poroty “přeplácané”. Porota ji poslala domů. Kamila uvařila batátové pyré a hovězí flank steak s chřestem a houbami. Flank steak jí porota velmi pochválila.

NÁVRAT MASTERCHEF: CHILLI, PÁJA A EVI. Omar klesl na dno! 20.5.2020

Chilli připravila batýtové pyré a hlívu královskou s hráškovým pestem a lanýžovou omáčkou. Chipsy z hlívy, které uvařila podle slov poroty “chutnaly jako vypečená, křupavá slanina” a porota její jídlo velmi ocenila. Díky tomuto jídlu se dostala zpět do soutěže Masterchef.

Velká změna soutěžícího Páji

Pája uvařil ratatouille s restovanými prsy z perličky. Porota zmínila, že na prvním castingu byl Pája hodně namyšlený a arogantní, ale zároveň vyzdvihla, že se jako člověk velmi posunul. To přispělo k tomu, že porotě jeho jídlo velmi chutnalo. Dostal se do duelu proti Kamile, kde si zabojoval o postup a rozhodně nezklamal.

Omar klesl na dno! Druhou šanci nedostal.

NÁVRAT MASTERCHEF: CHILLI, PÁJA A EVI. Omar klesl na dno! 20.5.2020

Omar vařil nudle, krevety a omáčku, která se mu absolutně nezdařila a ze soutěže byl vyřazen, aniž by porotci jeho jídlo ochutnali. Také ho kritizovali za obrovský nepořádek, který na pracovní desce měl a ve kterém vařil. Ostrá kritika Omara dostala a porotci zmínili, že nechápou, jak se mohl takhle daleko dostat! Přestože před tím, než Omar předstoupil před porotu si věřil, že jídlo porotě zachutná, tak to byl nejhorší vyhazov ze všech zúčastněných. Velký smutek tohoto jinak veselého týpka nebylo možné skrýt.

Kamila vs. Pája! Duel dvou soutěžících o postup

NÁVRAT MASTERCHEF: CHILLI, PÁJA A EVI. Omar klesl na dno! 20.5.2020

Kamila s Pájou při vyřazování zůstali jako poslední dva a porota jim dala možnost ve druhém kole bojovat o návrat do soutěže. Hudebník Pája tuto příležitost nebere na lehkou váhu. Chce výhru pro svou maminku. Jako úkol v tomto kole bude připravit (telecí)řízek a vídeňský bramborový salát. Časový limit byl stanoven na 45 minut. Zástupkyně vedoucího v bance Kamila smažila řízek na přepuštěném másle zatímco Pája na sádle. Bramborový salát porotě moc chutnal a také ocenili tloušťku řízku.

Ani jeden výkon nebyl bezchybný, ale přesto porota dala šanci bojovat o titul Masterchefa Pájovi. Pája ihned po návratu do soutěže zavolal své mamince a s postupem se pochlubil.

NOVÝ MASTERCHEF ČESKO 20.05.2020 online

Pokud jste tento díl ještě neviděli, tak máte stále šanci pustit si ho od 20.05.2020 od 22:00 na Nova Plus ZDE. A pokud jste už MasterChef viděli, kdo měl podle vás tento díl postoupit a vrátit se do soutěže? Podělte se níže v komentářích.

Pro zajímavé články doporučujeme navštívit sekci ZAJÍMAVOSTI a nebo se podívejte na náš největší seznam českých a slovenských hudebníků, kteří kradou hudbu včetně ukázek ZDE.

Sending
User Review
3.57 (7 votes)

Napište komentář

Máte zapnutý Ad Block?

Pro úplné zobrazení stránek doporučujeme AdBlock pro tento web vypnout.

Refresh