ŠÉFKUCHAŘSKÉ PROSTŘENO: Pohlreich v Prostřenu vyvařil 40 bodů!

ŠÉFKUCHAŘSKÉ PROSTŘENO: Pohlreich v Prostřenu vyvařil 40 bodů!
Oblíbená kuchařská soutěž amatérů Prostřeno se vrací v nové sezóně na televizi Prima a začíná speciálním šéfkuchařským dílem. V prvním pondělním díle vařil Zdeněk Pohlreich. Utkal se s kolegy Václavem Fričem, Jaroslavem Sapíkem, italem Gianfranco Coizzou a vietnamským kuchařem Khanh Ta.

Menu Zdeňka Pohlreicha

Zdeněk Pohlreich připravil čtyřchodové menu ve své italské restauraci Divinis a své kolegy velmi potěšil. Předkrm zvolil marinovanou telecí kýtu s tuňákovou omáčkou a krutony. Zdeněk připravil předkrmy hned dva a jako druhý zvolil sardinky s citronovým confitem. Hlavní chod byl mořský vlk s pórkem, cuketou a glazé z limety. Jako desert zvolil koláč ze sorrentských citronů.

Jako zábavu Zdeněk Pohlreich zvolil v ohradě s koněmi, kdy soutěžící měli navést koně ke kbelíku s jídlem. Se zábavou mu pomáhala manželka, která o koně pečuje.

ŠÉFKUCHAŘSKÉ PROSTŘENO: Jak Zdeněk Pohlreich dopadl?

Hosté šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha ohodnotili celkovým skóre 40 bodů, což nikdo v historii neobdržel a je to maximum, které soutěžící může obdržet. Zdeněk Pohlreich byl ohodnocen plným počtem 40 bodů. Celý díl si můžete pustit na stránkách iPrima. Další zajímavé články najdete přímo v sekci zajímavosti. Líbil se vám Prostřeno speciál?

Sending
User Review
0 (0 votes)

Napište komentář

Máte zapnutý Ad Block?

Pro úplné zobrazení stránek doporučujeme AdBlock pro tento web vypnout.

Refresh