MASTERCHEF ZÁCHRANÁŘSKÁ VÝZVA: zranění i zklamání (25.8.2020)

MASTERCHEF ZÁCHRANÁŘSKÁ VÝZVA
Masterchef záchranářská výzva je premiérový díl, který televize Nova přináší po letní pauze. Posledních 8 soutěžících se utkalo uprostřed záchranářského cvičení jednotky dobrovolných hasičů z Letňan a pražské záchranné služby.

Pepu nikdo nechtěl v týmu!

Soutěžící Pepa byl dříve v týmových výzvách jasným favoritem, který se do týmu dostal prakticky ihned. V tomto díle však ostatní soutěžící o Pepu neprojevili zájem a zůstal na výběr jako poslední. Dostal ho do týmu Roman.

Asi mi maličko začalo vadit Pepovo ego.

Ivka

Radek Kašpárek si neodpustil kousavou poznámku: „Pepo, jaké to je zůstat sám a poslední?“ Sebevědomý Pepa však odpověděl: „Nová zkušenost a já říkám, že uvařím nejlepší jídlo jako vždycky. Vůbec se necítím jako outsider.“

Záchranářská výzva

Porota zvolila kapitány týmů Romana a Ivku. Dostali za úkol uvařit lehko stravitelnou svačinu a večeři pro hasiče a záchranné složky. Pro tým který prohrál porota připravila nevýhodu do druhého kola, a to, že dva soutěžící budou mít zavázanou jednu ruku.

Červený tým se rozhodl pro sendvič s kuřecím, slaninou a cibulovým chutney a modrý tým se rozhodl pro burito s krůtím, ovčím sýrem a rýží. Modrý tým pod vedením Romana tedy vyhrál.

V druhém kole šlo o vyřazení a tým Romana vařil lososa, fondán, koprovou majonézu a fenykl na pomerančích a tým Ivky se rozhodl pro asijský recept podle Chili. Později přišlo překvapení v podobě navýšení hostů z 18 na 40 a plus ještě dezert! Nakonec vyhrál tým červených.

Kdy se vysílá Masterchef?

Nové díly oblíbené kulinářské soutěže najdete na Nově každou středu ve 20.20.

Masterchef 2020 online

Pokud jste speciální záchranářský díl Masterchef ještě neviděli, tak máte šanci pustit si ho na Nova Plus ZDE. Souhlasíte s dnešním vyřazením? Podělte se s ostatními v komentářích pod článkem.

Pro zajímavé články doporučujeme navštívit sekci ZAJÍMAVOSTI a nebo se podívejte na náš největší seznam českých a slovenských hudebníků, kteří kradou hudbu včetně ukázek ZDE.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Napište komentář

Máte zapnutý Ad Block?

Pro úplné zobrazení stránek doporučujeme AdBlock pro tento web vypnout.

Refresh