Slavní herci Hollywoodu se svým mladším já! (21 fotek)

slavní herci

Slavní herci Hollywoodu, kteří jsou pomocí fotomontáže na jedné fotografii se svým mladším já! Podívejte se na 21 slavných herců Hollywoodu jak vypadají nyní a jak vypadali dříve. Někteří vypadají stále dobře ba naopak dozráli. Podívejte se jak vypadali za mlada.

#1 Anthony Hopkins

Anthony Hopkins je slavný hollywoodský herec, který byl narozen roku 1937 a je známý svýma tmavě modrýma očima a hlubokým hlasem. Ztvárnil také roli Hannibala Lectera z úspěšného snímku Mlčení jehňátek. Sedí mu především tajemné postavy!

#2 Brad Pitt

Brad Pitt (William Bradley Pitt) byl narozen roku 1963 a je to idol mnoha žen. Byl ženatý s Jennifer Aniston i s Angelinou Jolie. Velmi dobře si chrání své soukromí a je to dobrý přítel George Clooneyho. Kdo by neznal snímky jako Hanební panharti, Dannyho parťáky nebo Železná srdce.

#3 Reese Witherspoon

Reese Witherspoon je hollywoodská herečka, která byla narozena roku 1976. Velmi dobře dovede svou krásu spojit s humorem a je to na jejích rolích znát. První její větší role byla ve filmu Pravá blondýnka a dále ji můžeme znát třeba z filmu Walk the line, což je životopisný film o zpěváku Johny Cashovi. Za tento snímek dokonce obdržela Oscara.

#4 Robin Williams

Robin Williams byl hollywoodský herec, který nás bohužel opustil v roce 2014. Je to držitel mnoha cen včetně Oscara, Grammy aj. Vynikal v komediálních rolích, kde působil velmi klidně a vyváženě. Kdo by neznal film Dobrý Will Hunting, Jumanji nebo Mrs. Doubtfire – Táta v sukni?

#5 Johnny Depp

Johnny Depp byl narozen v roce 1963 a je idolem mnoha žen. Sedí mu podivné a mysteriózní postavy a svou roli dokáže vždy perfektně zahrát. Chtěl být rocková hvězda, což se mu nakonec s kapelou Hollywood Vampires i splnilo. Slavné snímky jako Piráti z Karibiku, Střihoruký Edward, Strach a hnus v Las Vegas nebo Alenka v říši divů zná snad každý.

#6 Keanu Reeves

Keanu Reeves byl narozen roku 1964 a díky svému výrazu se maximálně hodí do akčních filmů. Je prý velmi skromný a rád jezdí metrem. Jeho nejslavnější megarole Neo z filmové série Matrix pomohla navždy vštípit jeho jméno u diváků. Hrál také ve filmu Nebezpečná rychlost nebo v sérii John Wick.

Tags:

Napište komentář

Máte zapnutý Ad Block?

Pro úplné zobrazení stránek doporučujeme AdBlock pro tento web vypnout.

Refresh