Brad Pitt a unikátní fotografie v průběhu herecké kariéry! (34 fotek)

Brad Pitt je americká celebrita, která je již 30 let v hledáčku fotoaparátů a přesto je nám toho o jeho soukromí známo celkem málo. Díky jeho vzhledu a talentu si za tři desetiletí vybudoval skvělou hereckou kariéru. Pojďme se podívat na jeho vzácné fotografie, které jste pravděpodobně neviděli a dozvědět se o tomto hollywoodském krasavci něco více.

Brad Pitt a unikátní fotografie v průběhu let

1986: Přestěhování na západ

Brad Pitt a unikátní fotografie

Toto je fotografie Brada Pitta z roku 1986 ještě předtím než se stal slavným. Brad Pitt byl vychován ve Springfieldu (Missouri). Právě v roce 1986 opustil vysokou školu, kde studoval žurnalistiku a grafický design. V tomto roce se vydal se směrem na západ USA.

1988: První role Brada Pitta

První role Brada Pitta

Brad Pitt dostal svou první roli v roce 1988 ve filmu Hunk, kde si zahrál roli chlapce na pláži. V tomto filmu se jeho jméno neobjevilo ani v titulcích a tak tomu bylo u vícero jeho prvních filmů. Poté hrál také jako host v několika komediálních seriálech.

1988: První veřejný románek

Brad Pitt a Shalane McCall

Brzy poté co se Brad Pitt přestěhoval do Los Angeles, začal chodit s herečkou Shalane McCall, která hrála v seriálu Dallas. Sám Brad Pitt si zahrál v seriálu Dallas hned ve čtyřech epizodách. Toto byla jeho vůbec první uznávaná role ve které byl obsazen.

1988: Goofyho nadace

Brad Pitt Goofy

Na této fotografii je Brad Pitt zachycen s tehdejší přítelkyní Shalane McCall při příležitosti Goofyho nadace pro nevyléčitelně nemocné děti, která se konala v únoru 1988. Na fotografii je Bradovi 24 let a jeho přítelkyni pouhých 15 let.

1988: Nová láska

Brad Pitt a Jill Shoelen

V červnu téhož roku se rozešel se svou tehdejší přítelkyní a představil svou novou lásku Jill Shoelen na premiéře filmu Red Heat (Rudé Horko) v LA. Pár se dal dohromady při natáčení komedie Cutting Class, kde si Brad zahrál roli Dwighta Ingallse.

1988: Slavní přátelé

Brad Pitt a Christine Applegate

Brad Pitt si postupně dělal slavné přátele. Na fotografii je zachycen s Christinou Applegate (hvězda seriálu Ženatý se závazky) na akci pořádané Amnesty International. Tento letní večer rozhodně nebyl posledním večerem tohoto páru.

1989: První zlomené srdce

Brad Pitt zlomené srdce

V roce 1989 se Brad Pitt a Jill Shoelen zasnoubili. Toto zasnoubení však trvalo pouhé 3 měsíce. V roce 2011 Brad Pitt v rozhovoru přiznal, že mu tato událost hodně zlomila srdce. Také dodal, že jel za svou snoubenkou do Budapeště, kde natáčela nový film a zde mu po příjezdu oznámila, že se zamilovala do režiséra snímku, který právě natáčela.

Napište komentář

Máte zapnutý Ad Block?

Pro úplné zobrazení stránek doporučujeme AdBlock pro tento web vypnout.

Refresh