Brad Pitt a unikátní fotografie v průběhu herecké kariéry! (34 fotek)

Brad Pitt je americká celebrita, která je již 30 let v hledáčku fotoaparátů a přesto je nám toho o jeho soukromí známo celkem málo. Díky jeho vzhledu a talentu si za tři desetiletí vybudoval skvělou hereckou kariéru. Pojďme se podívat na jeho vzácné fotografie, které jste pravděpodobně neviděli a dozvědět se o tomto hollywoodském krasavci něco více.

Brad Pitt a unikátní fotografie v průběhu let

1986: Přestěhování na západ

Brad Pitt a unikátní fotografie

Toto je fotografie Brada Pitta z roku 1986 ještě předtím než se stal slavným. Brad Pitt byl vychován ve Springfieldu (Missouri). Právě v roce 1986 opustil vysokou školu, kde studoval žurnalistiku a grafický design. V tomto roce se vydal se směrem na západ USA.

1988: První role Brada Pitta

První role Brada Pitta

Brad Pitt dostal svou první roli v roce 1988 ve filmu Hunk, kde si zahrál roli chlapce na pláži. V tomto filmu se jeho jméno neobjevilo ani v titulcích a tak tomu bylo u vícero jeho prvních filmů. Poté hrál také jako host v několika komediálních seriálech.

1988: První veřejný románek

Brad Pitt a Shalane McCall

Brzy poté co se Brad Pitt přestěhoval do Los Angeles, začal chodit s herečkou Shalane McCall, která hrála v seriálu Dallas. Sám Brad Pitt si zahrál v seriálu Dallas hned ve čtyřech epizodách. Toto byla jeho vůbec první uznávaná role ve které byl obsazen.

1988: Goofyho nadace

Brad Pitt Goofy

Na této fotografii je Brad Pitt zachycen s tehdejší přítelkyní Shalane McCall při příležitosti Goofyho nadace pro nevyléčitelně nemocné děti, která se konala v únoru 1988. Na fotografii je Bradovi 24 let a jeho přítelkyni pouhých 15 let.

1988: Nová láska

Brad Pitt a Jill Shoelen

V červnu téhož roku se rozešel se svou tehdejší přítelkyní a představil svou novou lásku Jill Shoelen na premiéře filmu Red Heat (Rudé Horko) v LA. Pár se dal dohromady při natáčení komedie Cutting Class, kde si Brad zahrál roli Dwighta Ingallse.

1988: Slavní přátelé

Brad Pitt a Christine Applegate

Brad Pitt si postupně dělal slavné přátele. Na fotografii je zachycen s Christinou Applegate (hvězda seriálu Ženatý se závazky) na akci pořádané Amnesty International. Tento letní večer rozhodně nebyl posledním večerem tohoto páru.

1989: První zlomené srdce

Brad Pitt zlomené srdce

V roce 1989 se Brad Pitt a Jill Shoelen zasnoubili. Toto zasnoubení však trvalo pouhé 3 měsíce. V roce 2011 Brad Pitt v rozhovoru přiznal, že mu tato událost hodně zlomila srdce. Také dodal, že jel za svou snoubenkou do Budapeště, kde natáčela nový film a zde mu po příjezdu oznámila, že se zamilovala do režiséra snímku, který právě natáčela.

Napište komentář

Používáte AdBlock?

Vypněte AdBlock pro kompletní zobrazení webu a všech jeho funkcí a stránku Refreshněte. Děkujeme

Refresh