POZITIVNÍ ZPRÁVY: 26 Nejlepších věcí, které se staly v roce 2019!

Velice často nás média zahlcují a bombardují strašlivými a šokujícími titulky díky kterým máme pocit, že se svět rozpadá. Sice si myslíme, že je důležité předávat veškeré zprávy o problémech a katastrofách, zároveň by měl být podobný prostor i pro ty dobré a pozitivní zprávy. Jsme upřímně naštvaní ze všech špatných zpráv a proto jsme vytvořili 26 obrázků s výběrem toho nejlepšího za rok 2019!
Potřebujeme více pozitivních zpráv abychom viděli, že náš svět se pomalými krůčky zlepšuje. My jsme pro vás sepsali top pozitivní zprávy za rok 2019 a vytvořili k nim jedinečné ilustrace.

POZITIVNÍ ZPRÁVY (26 nejlepších roku 2019)

#1 Nosorožci tuponosý zachráněni

pozitivní zprávy

Ano, je to velmi pozitivní zpráva. Vědci v Keni oznámili, že 7 z 10 vajíček od dvou posledních samic Najin a Fatu byly schopny umělého oplodnění! Více si přečtěte zde.

#2 Na Malawi se ruší dětské sňatky

Theresa Kachindamoto je hrdinou na Malawi a poté co se dostala k moci v oblasti Monkey Bay aREA donutila podepsat 50 podřízených subjektů dohodu o ukončení manželství dětí.

#3 Dárci krve obdrží sms při použití jejich krve

Pokud jste někdy darovali krev, pravděpodobně vám personál vřele poděkoval. Krevní banky ve Švédsku dělají věci trochu jinak. Kdykoli je krev dárce použita, je o tom dárce informován pomocí sms zprávy.

#4 Zabránění těžby v Amazonském pralese

Domorodý kmen zvaný Waorani v Ekvádoru vyhrál soudní spor a zachránil tak půl milionu hektarů deštného pralesa před těžbou ropy.

#5 Populace mořských želv vzrostla o 980%

Endangered Species Act je ujednání z roku 1973. Tento druh mořských želv se dokázal zotavit natolik, že byl odstraněn ze seznamu ohrožených druhů!

Napište komentář

Máte zapnutý Ad Block?

Pro úplné zobrazení stránek doporučujeme AdBlock pro tento web vypnout.

Refresh