JsemKokot.cz

NOVÁ VÝMĚNA MANŽELEK: Jedí z misek, bujón pro miminko 25.3.2020

Nová výměna manželek byla celkem zajímavá a v něčem vás dokonce překvapí. V této epizodě Výměny manželek se náhradní manželka Gábina dostala do rodiny, kde se setká s hyperaktivní dcerou Sašou. V této rodině jsou také zvláštní stravovací návyky. Náhradní manželka odmítne dokonce jíst vlastnoručně uvařenou polévku ve které je bujon. Nesouhlasí také s tím, že by bujon měli dávat malému miminku.

Místo talířů plastové misky?!

Další nepochopitelnou věcí pro náhradní manželku je nádobí ze které se rodina stravuje. Vystačí si totiž s obyčejnými plastovými miskami.

Denisa si to v druhé rodině neužila kvůli bolesti zubu se kterou se nakonec rozhodli zajít na zubní pohotovost. Svěřila se náhradnímu manželovi, že má dva své syny v dětském domově. Je to pro ni citlivé téma a rády by své syny získala zpět.

Výměna manželek jak to dopadlo?

Pokud vás zajímá, co se dělo po natáčení, tak budete překvapeni. Denisa získala své syny zpět, ale svěřila se štábu po telefonu, že její hyperaktivní dcera Saša už byla dále nezvladatelná. Skončila tedy ve výchovném ústavu. Rodina tedy není kompletní, ale Denisa se ještě svěřila, že se se svým přítelem přestěhovali do většího bytu do Děčína o velikosti 2+1.

Nová Výměna manželek (25.03.2020) online

Pokud jste tento díl ještě neviděli, tak máte stále šanci pustit si ho na Nova Plus ZDE. A pokud jste už výměnu manželek viděli, co na ni říkáte? Myslíte si, že bujón patří do kuchyně v domácnosti s malým dítětem? Podělte se níže v komentářích. Budeme rádi za hodnocení/sdílení tohoto článku v případě, že se vám líbil!

Pro zajímavé články doporučujeme navštívit sekci ZAJÍMAVOSTI a nebo se podívejte na náš největší seznam českých a slovenských hudebníků, kteří kradou hudbu ZDE.

User Review
1 (1 vote)
Exit mobile version